۱۳۰۱۱۴۰۲

حبیب اسماعیلی: “سالوادور…” یک کمدی با مفاهیم انسانی است

سینماژورنال: بروز شایعاتی درباره مضمون کمدی “من سالوادور نیستم” سبب ساز آن شده است که حبیب اسماعیلی مدیر رسانه فیلمسازان مولود پخش کننده فیلم به انتقاد از آن دسته از اهالی سینما بپردازد که به شایعه سازیهای کذب درباره فیلم دست می زنند.

به گزارش سینماژورنال حبیب اسماعیلی درباره فیلم سینمایی «من سالوادور نیستم» به کارگردانی منوچهر هادی و با بازی رضا عطاران که قرار است از پنجم اسفندماه توسط شرکت متبوع وی در سینماها اکران شود به “فارس” گفت: واقعاً نمی‌خواهم به دلیل اینکه «من سالوادور نیستم» فیلم من است، از آن تعریف کنم، بلکه جدا از همه اینها، وجدانا این فیلم، فیلم خوبی است و با بقیه فیلم‌هایی از این دست فرق می‌کند.

شاهد هیچ لودگی در فیلم نیستیم/این فیلم با “گینس” فرق دارد

وی در ادامه افزود: “من سالوادور نیستم” پایان شیرینی دارد. این فیلم یک کمدی با مفاهیم انسانی است و شاهد هیچ لودگی در آن نیستیم. نمی‌توان این فیلم را با “گینس” یکی کرد. اصلاً از زمین تا آسمان با هم فرق دارند و این فیلم واقعاً فیلم خوبی است.

اهالی سینما آدرس اشتباهی می دهند

او همچنین با انتقاد از اخبار منفی که حول فیلم منتشر می‌شود، گفت: خیلی از روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها مقصر نیستند، بلکه یک سری هم خود اهالی سینما اذیت می‌کنند که زنگ می‌زنند و حرف‌های الکی در مورد فیلم می‌زنند و آدرس اشتباهی می‌دهند.

بازیگر ماهواره ای در “سه بیگانه…” نقش کلیدی ندارد

این تهیه‌کننده درباره فیلم سینمایی «سه بیگانه در سرزمین ناشناخته» و همچنین اکرانش گفت: پروانه نمایش این اثر را دریافت کردیم و در ارتباط با یکی از بازیگران آن(رابعه اسکویی) که در یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای فعالیت می‌کند، باید بگویم در صحنه کوتاهی از این اثر بازی کرده و نقش کلیدی ندارد، اما فکر کنید یک کارگردانی فیلمی ساخته و فردا صبح قاتل می‌شود. تهیه‌کننده چه گناهی کرده که در این میان متحمل ضرر و زیان ‌شود.

شورای صنفی نمایش تدبیر به خرج دهد

اسماعیلی در پایان خاطرنشان کرد: به نظرم اگر برنامه‌ریزی‌ها در سال آینده در زمینه اکران فیلم‌ها به‌درستی صورت بگیرد و آثار به‌درستی در کنار هم قرار بگیرند، می‌توانیم شاهد سال خوبی برای سینما باشیم. این در شرایطی است که شورای صنفی نمایش تدبیر به خرج دهد.

 

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=18273

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code