۱۶۰۵۱۴۰۱

جاه طلبی: منهای بینهایت!! ⇔شهاب حسینی سه سال بعد از دریافت جایزه بازیگری کن همچنان محتاج فجر؟؟⇐فیلمهای مرا لایق حضور در فجر نمیدانند!!  

سینماروزان/حامد مظفری: همه مشکل سینمای ایران مدیران کوتوله نیستند. بدنه این سینما هم فاقد جاه طلبی لازم برای درنوردیدن عرصه های تازه است.

وقتی یکی از بهترین بازیگران این سینما که شهاب حسینی باشد سه سال بعد از دریافت جایزه بازیگری جشنواره کن همچنان طوری حرف میزند که انگار محتاج فجر است چرا باید مشکل سینمای ایران را تمام و کمال به مدیرانش نسبت داد؟

شهاب حسینی در اکران مردمی فیلم حاکمیتی “آشغالها…” که با حمایت مستقیم فارابی دولت دوم احمدی نژاد تولید شده اظهار داشت: در شرایطی هستیم که فیلمهای بنده حقیر را لایق حضور در جشنواره فجر نمی دانند!!

چرا یکی مثل شهاب باید به مانند سیاستمداران مچاله در ندانم کاری از شرایط خاص بگوید و از آن بدتر خود را حقیر بداند؟؟ شکسته نفسی نشانه افتادگیست اگر شهاب در دیدار با خانواده شهدایی که جانشان را فدا کردند برای وطن، خود را حقیر بداند!! اکران مردمی “آشغالها…” جای تواضع نمایی نیست آن هم در برابر جشنواره فجری که در ادوار مختلف بیش از هر چیز، سلیقه گرایی و پشت پرده نادیدنیست که خروجیش را شکل داده!!

شهاب همچنان آن قدر توانایی دارد که میتوانست مثلا با ایفای نقش قاچاقچی “متری شش و نیم” رنگ و بویی متفاوت به این فیلم دهد و اینکه چنین پیشنهاداتی را رد میکند و میرود سراغ بازی در فیلمهایی که جلو و پشت صحنه شان بلحاظ حرفه ای کم مایه است، به قلت جاه طلبی مرتبط است.

شهاب حتی اگر میخواهد کمک حال کارگردانان جوان باشد باید این کار را با بستن تیمی حرفه ای کنار جوانان انجام دهد تا خروجی کار مجال دیدن پیدا کند وگرنه ایفای نقش در فیلمهای کم مایه ای که نه به جشنواره راه مییابند و نه به اکران عمومی میرسند چه فایده ای دارد؟؟؟

از شهاب می‌پرسیم بازی در فیلمی بظاهر خارجی مثل “غلام” در کنار افرادی نه چندان مطرح چه فایده ای برایش داشت؟؟ یکی مثل پیمان معادی یک صدم شهاب، توانایی بازیگری ندارد ولی آن قدر جاه طلب است که خودش را از “ابد…” تا “متری شش و نیم” و “کمپ ایکس ری” میکشاند بلکه توجهی جلب کند و چون بازیگر نیست اتفاقی برایش نمی افتد ولی شهاب با عیاری بالا در بازیگری پیشنهاد “متری شش و نیم” را رد میکند!!

شهاب در آستانه فصلی تازه از بازیگریش قرار خواهد گرفت اگر جاه طلبی اش را ارتقا دهد و البته دایره مشاورانش را با زدودن مجیزگویان اصلاح کند و بزند به دل پروژه هایی که حرفه ایهای همقدش کنارش باشند! امید که شهاب، جسارت این کار را داشته باشد!!

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=54968

بعدش؟

مطالب مرتبط

6 نظر برای مطلب "جاه طلبی: منهای بینهایت!! ⇔شهاب حسینی سه سال بعد از دریافت جایزه بازیگری کن همچنان محتاج فجر؟؟⇐فیلمهای مرا لایق حضور در فجر نمیدانند!!  "

 1. pari گفت:

  نویسنده معنی کنایه شهاب رو نفهمیده آخه یکم فکر کن ببین چرا باید تو اکران این فیلم بگه الان گفت چون منظورش این بود که من پیشنهاد فجر رو بخاطر این فیلم رد کرد و اونا چهار ساله دارن فیلم های من رو بی دلیل رد میکنن اول منظور رو بفهمین بعد شروع به نوشتن کنید

 2. مصیری گفت:

  شهاب هم تموم شد و رفت پی کاااارش

 3. همت شهرادی گفت:

  اقای شهاب حسینی مگه بازیگر شهرزاد نیست؟
  چرا ایشون نمیاد درباره سرمایه گذار شهرزاد که الان کجا هستن حرف بزنن ولو به کنایه
  فقط بلدن کنایه بزنن به دولت و ملت؟

 4. حسین مرندی گفت:

  چرا بعد از شهرزاد نقش خوبی بازی نکردی اقای حسینی
  حیفه شما نیست
  واقعا
  یه کم بجنب

 5. رضا نفیری گفت:

  این غلام و صبح تا شب ماهواره داره نشون میده
  چقدر فیلم ضعیفیه
  هههههههههههخخخخخخخخخخخخخ
  شهاب هم توش بود؟؟
  اره بود
  الان یادم اومد

 6. مرضیه بزرگمر گفت:

  به نکته درستی اشاره کردید
  وقتی مشاور خوب کنار بازیگر نباشه بازیگر مسیرو اشتباهی میره
  همین طوره درباره کارگردانای بزرگی مثل کیمیایی که وقتی دورشو پاچه خوارا گرفتن
  راه اصلیشونو گم کردن

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code