۱۲۰۳۱۴۰۲

«تکزاس» در مرز ۱۲میلیارد فروش/«خجالت نکش» در مرز ۴میلیارد/«دشمن زن» در هیاهوی جام‌جهانی میلیاردی شد/«به وقت خماری» ۲روزه در آستانه ۱۰۰میلیون قرار گرفت+آمار کامل فروش

سینماروزان: پیشتاز آمار فروش کمدی «تکزاس» است که در آخرین روزهای اکران خود میکوشد به ۱۲میلیارد برسد. بعد از «تکزاس» انیمیشن کودکانه «فیلشاه» به لطف حمایت کودکان و همراهی پخش حوزه هنری توانسته در مرز فروش ۸میلیارد قرار گیرد. کمدی «خجالت نکش» فیلم سوم آمار فروش است که در آستانه ۴میلیاردی شدن است.

«عصبانی نیستم» به مرز ۳٫۵ میلیارد رسیده و «چهارراه استانبول» هم توانسته ۳میلیاردی شود. کمدی «دشمن زن» در دل جام جهانی روی پرده رفت و خیلی زود توانست عنوان پرفروشترین فیلم اکران عیدفطر را به خود اختصاص دهد؛ این فیلم فروش خود را از ۱میلیارد گذرانده و بالای «دلم میخواد»ی قرار گرفته که در مرز میلیاردی شدن است.

«جشن دلتنگی» با وجود همه محدودیتها فروش خود را از ۲۰۰میلیون عبور داده  و «در وجه حامل» بعد از دو هفته تازه به ۱۵۰میلیون فروش رسیده است که رقمی نه چندان مناسب است. در میان فیلمهای تازه اکران شده این «دارکوب» و «به وقت خماری» هستند که اقبال مخاطبان را به دنبال داشته اند. «دارکوب» ۸۰میلیونی شده و «به وقت خماری» هم ۷۰میلیون فروش داشته است.

قعرنشینان آمار فروش «شماره ۱۷سهیلا» و «خاله قورباغه» هستند که اولی بعد از ده روز فقط ۵۰میلیون فروخته و دومی در دو روز ابتدایی اکران به زحمت ۳۰میلیون فروش داشته است.

آمار فروش تا ابتدای جمعه هشتم تیر ۱۳۹۷ به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–تکزاس ۱۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون(۷۲ روز)

–فیلشاه ۷میلیارد و ۹۰۰ میلیون(۱۰۷ روز)

–خجالت نکش ۳میلیارد و ۷۵۰میلیون(۵۸ روز)

–عصبانی نیستم۳میلیارد و ۴۳۰ میلیون(۵۸روز)

–چهارراه استانبول ۳میلیارد(۵۸ روز)

–خوک ۱میلیارد و ۳۶۰ میلیون(۵۸ روز)

–دشمن زن ۱میلیارد و ۲۰۰ میلیون(۱۶ روز)

–دلم میخواد ۹۷۰ میلیون(۱۶ روز)

–جشن دلتنگی ۲۲۰میلیون(۵۸ روز)

–آن سوی ابرها ۲۱۰میلیون(۵۸ روز)

–در وجه حامل ۱۵۰ میلیون(۱۶ روز)

–ناخواسته ۹۰ میلیون (۳۷ روز)

–دارکوب۸۰میلیون(۲روز)

–به وقت خماری ۷۰ میلیون(۲روز)

–شماره ۱۷سهیلا ۵۰ میلیون(۹ روز)

–خاله قورباغه ۳۰ میلیون(۲روز)

 

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۸ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=50770

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code