۰۱۰۸۱۴۰۰

توضیحات دفتر موسیقی ارشاد درباره مجاز شدن عباس قادری

سینماژورنال: عباس قادری خواننده کوچه بازاری که با قطعاتی مثل “بدنام” و “زیارت” شناخته می شود و طی همه سالهای بعد از پیروزی انقلاب اسلامی مجوز فعالیت رسمی نداشته است طی روزهای گذشته در برخی رسانه ها  از انتشار رسمی آلبوم جدید خود به نام «قسم» خبر داده بود. وی همچنین با انتشار ویدیویی اعلام کرده بود که به زودی در تهران کنسرتی برگزار خواهد کرد.

به گزارش سینماژورنال  به جز این شهرام قادری فرزند این خواننده هم در گفتگو با یکی از رسانه های رسمی بیان کرده بود: «تمام مراحل تولید این اثر در خارج از کشور انجام شده است ولی پس از تولید در برخی فروشگاه‌های تهران ارائه و توزیع شده است.»

هیچ گونه مجوزی برای عباس قادری صادر نشده

مدیرکل دفتر موسیقی وزارت اراشد اما در پی اعلام برخی خبرها مبنی بر انتشار آلبوم «قسم» به خوانندگی عباس قادری تاکید کرد هیچ گونه مجوزی از سوی این نهاد برای تولید، انتشار و توزیع این اثر صادر نشده است.

فرزاد طالبی  درباره انتشار خبری مبنی بر توزیع آلبومی با عنوان «قسم» به خوانندگی عباس قادری و برگزاری کنسرت این خواننده به “مهر” توضیح داد: صراحتا اعلام می کنم که هیچ گونه درخواستی مبنی بر تولید این آلبوم به دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نرسیده و طبیعتا دفتر موسیقی نیز هیچگونه مجوزی برای انتشار و توزیع این آلبوم با عنوان خواننده مورد نظر صادر نکرده است.

وی در پایان درباره برخورد با توزیع کنندگان غیرقانونی این آلبوم بیان کرد: برخورد با توزیع کنندگان آلبومی که حتی درخواستی هم برای تولید آلبوم خود به دفتر موسیقی نداده اند موضوع دیگری است که یقینا مراجع قانونی پیگیر آن خواهند بود، اما بنده باز هم تاکید می کنم که نه درخواستی به دفتر موسیقی برای تولید این آلبوم ارائه شده و نه ما مجوزی را در این مورد صادر کرده ایم.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۸:۲۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=21127

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code