۲۴۰۵۱۴۰۱

تهران، اصفهان، خراسان رضوی، گیلان و مازندران رکورددار ارسال اثر به جشنواره فیلم سبز

سینماژورنال: مسئول ستاد استانی پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز گفت: تمامی استان ها برای شرکت در جشنواره فیلم سبز اثر فرستاده اند و از این میان استان های تهران، اصفهان، خراسان رضوی، گیلان و مازندران بیشترین تعداد فیلم را به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده اند.

به گزارش سینماژورنال مزدک میررمضانی گفت: با نظر مثبت دكترمعصومه ابتكار بر ترويج فرهنگ حفظ محيط زيست توسط جشنواره فيلم سبز بر تمام كشور، تمامی ادارات کل حفاظت محیط زیست در مراکز استان‌ها به عنوان مرکز مسؤول برگزاری جشنواره در سطح استان خود با این ستاد همکاری می کنند.

مسئول ستاد استانی پنجمین جشنواره فیلم سبز تاکید کرد: امیدواریم با استقبال مردم که اکنون اهمیت مسائل محیط زیستی را بیش از پیش درک کرده اند، این جشنواره موجب ایجاد موجی سراسر از آگاهی وحساسیت نسبت به مسائل مربوط به حفاظت محیط زیست شده و با فرهنگ سازی گسترده، تحولی عمیق دراین عرصه بسیار پر اهمیت که مکررا مورد تأکید عالی ترین مقامات کشور قرار گرفته است،ایجادکند.

وی گفت: تمامی استان‌ها به جز استان خراسان جنوبی فیلم‌هایی را برای شرکت در جشنواره فرستاده اند که از این میان استانهای تهران، اصفهان، خراسان رضوی، گیلان ومازندران بیشترین تعداد فیلم را به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده اند.

جشنواره بین المللی فیلم سبز ۲۴ تا ۳۱ اردیبهشت  در تهران و سراسر کشور برگزار می شود.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=20711

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code