۲۵۰۵۱۴۰۱

تغییر زمان برگزاری جشنواره‌ای که محمد آفریده دبیر آن است

سینماژورنال: با وجود اعلام زمان پایان آذرماه برای دریافت فیلم‌های نخستین جشنواره فیلم روح‌ا.. به دبیری محمد آفریده، این رویداد به دلیل استقبال فیلم‌سازان جوان تمدید گردید.

به گزارش سینماژورنال پیش‌تر پایان آذرماه آخرین فرصت برای ارسال اثر به جشنواره مذکور تعیین‌شده بود.

دی‌ماه نیز موعد برگزاری جشنواره بود اما به‌واسطه حضور این جشنواره نوپا در حاشیه رویدادهایی همچون «جشنواره فیلم کوتاه تهران» و معرفی این جشنواره به علاقه‌مندان، فیلم‌سازان مختلفی به شرکت در این رویداد علاقه نشان دادند و بر همین مبنا، مسئولان جشنواره ضمن تمدید مدت دریافت فیلم تا پایان بهمن‌ماه امسال، زمان برگزاری را نیز به اول تا سوم خردادماه سال ۱۳۹۵ موکول کردند.

برگزاری همزمان با سالروز تولد امام علی(ع)

انتخاب این زمان برای برگزاری، به دلیل همزمانی این ایام با جشن سالروز تولد امام علی (ع) است و اختتامیه جشنواره نیز با روز آزادسازی خرمشهر همزمان است. آزادسازی خرمشهر با جمله زیبای «خرمشهر را خدا آزاد کرد» از امام خمینی (ره)، در ذهن مردم ایران ثبت‌شده و این روز ملی، یکی از برکاتی است که با حضور بنیان‌گذار انقلاب اسلامی در جامعه ایران محقق شد.

این جشنواره در دو بخش «اصلی» و «ویژه» برگزار می‌شود. بخش اصلی به مسابقه فیلم‌های ۶۰ ثانیه‌ای در قالب «داستانی، پویانمایی و نماهنگ» اختصاص دارد. در بخش ویژه نیز فیلم‌های ۶۰ تا ۱۸۰ ثانیه‌ای در قالب «داستانی، پویانمایی و نماهنگ» با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ - ۹:۳۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=15665

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code