۱۲۰۴۱۴۰۱

تعویق اکران #علفزار ؛ فیلم ملتهب پژمان جمشیدی

تعویق چندروزه اکران فیلم علفزار

سینماروزان: در شرایطی که روز گذشته سازمان سینمایی خبر آغاز اکران فیلم «علف‌زار» از چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت را اعلام کرده بود، مدیر دفتر پخش #خانه_فیلم که پخش «علف‌زار» را بر عهده دارد، اعلام کرد با توجه به آماده‌نبودن نسخه نهایی و اقلام تبلیغاتی فیلم اکران از اوایل هفته آینده آغاز می‌شود.

سعید خانی مدیر پخش خانه فیلم گفت: همه برنامه‌ریزی‌هایمان برای اکران «علف‌زار» در ۱۸ خرداد بود. اما طی صحبت‌هایی که دوستان در سازمان سینمایی با ما داشتند و با توجه به افت فروش فیلم‌ها قرار شد این فیلم زودتر اکران بشود.

وی ادامه داد: در این شرایط مراحل فنی و آماده‌سازی نسخه‌ نهایی فیلم هنوز تمام نشده و ما در تلاشیم فیلم را آماده نمایش کنیم و همزمان بتوانیم شرایط را برای یک تبلیغات و اطلاع‌رسانی مناسب جهت اکران این فیلم انجام بدهیم در نتیجه فیلم ان‌شاءالله از اوایل هفته‌ آینده اکران خواهد شد.

پخش‌کننده «علف‌زار» درباره پیش‌بینی‌اش از گیشه این فیلم هم گفت: با توجه به استقبال فراوان تماشاگران در جشنواره فجر از فیلم اکران خوبی داشته باشیم و معتقدم «علف‌زار» می‌تواند مخاطبان سینمای اجتماعی را به سالن‌ها برگرداند.

فیلم #علف‌زار با روایت دردسرهای پیش روی یک بازپرس دادسرا، با بازی پژمان جمشیدی، سارا بهرامی، ستاره پسیانی، ترلان پروانه، یسنا میرطهماسب، مائده طهماسبی، متین حیدرنیا و … از فیلم‌های مخاطب پسند جشنواره چهلم فیلم فجر بود.

تعویق چندروزه اکران فیلم علفزار

تعویق چندروزه اکران فیلم علفزار

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=69301

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code