۱۴۱۱۱۴۰۱

علیرغم تغییر موضع شتابزده، بهرام رادان به ارشاد احضار شد

سینماژورنال: موضع گیری بهرام رادان نسبت به اقدام سوء تفاهم برانگیز رییس جمهور آمریکا در قانونی کردن ازدواجهای غیرمتعارف در تمام ایالات آمریکا حواشی خاصی را برای این بازیگر خوش چهره رقم زد.

به گزارش سینماژورنال امتداد این حواشی هرچند سبب ساز آن شد که رادان با نگارش یادداشتی به صورت تلویحی موضع قبلی خود را پس بگیرد ولی  این تغییر رویه هم بجای آن که حواشی را کم کند بر دامنه آن افزود چون مخاطبان این بازیگر را مواجه کرد با دو اظهارنظر متناقض منسوب به یک نفر در یک بازه زمانی کوتاه.

حالا هم “کیهان” خبر داده که این بازیگر برای ادای توضیحات درباره این موضع گیری به وزارت ارشاد احضار شده است.

این روزنامه با توصیف رادان به عنوان بازیگری که تابعیت کانادا دارد در مطلبی کوتاه با اشاره به اتفاقاتی که منجر به حذف موضع گیری اولیه رادان از صفحه اجتماعی اش شده این مطلب را بیان کرده که یکی از زیرمجموعه‌های وزارت ارشاد دیروز یعنی روز سه شنبه نهم تیر ماه بابت برخی توضیحات رادان را احضار نموده است.

روزنامه اصولگرای “کیهان” ادامه انتقادات خود نسبت به این بازیگر را به سمت این برده که چرا می بایست تصویر چنین بازیگری به عنوان آگهی تبلیغاتی در سطح شهر نصب شده باشد.

بهرام رادان این روزها درام بلحاظ ساختاری غیرخطی “عصر یخبندان” را روی پرده دارد؛ فیلمی که در آن نقش منفی ماجرا را بازی می کند. نقش جوانی که با ورود به زندگی یک زن متأهل گرفتار عاقبتی عجیب می شود.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱:۰۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=5754

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code