۰۶۰۸۱۴۰۰

بعد از نگارش سناریوی اثری محصول افغانستان⇐امیر آقایی نقش یک افغانی را بازی می‌کند+عکس⇒در سریالی که نامش یادآور فیلمی با بازی فردین-بیک‌ایمان‌وری است

سینماژورنال: امیر آقایی که اخیرا نگارش سناریوی فیلمی با عنوان “اتوپیا” محصول افغانستان ساخته “حسن ناظر” را تجربه کرد و در این فیلم از مصائب زنی افغان به نام “جانان” گفت که برای لقاح مصنوعی به بریتانیا می رود، در تازه ترین تجربه بازیگری خود در نقش یک مرد افغان ظاهر شده است.

به گزارش سینماژورنال امیر آقایی در سریال “چرخ فلک” که نام آن برگرفته از یکی از آثار پرفروش صابر رهبر با بازی محمدعلی فردین و رضا بیک‌ایمان‌وردی است(!!) در نقش مردی افغان ظاهر شده است.

در نقش مردی افغان که به دنبال برادرش است

آقایی که اخیرا ملودرام پرفروش “کوچه بی نام” را روی پرده داشت در اپیزودی به نام “خالد” از “چرخ فلک” بازی کرده است؛ آقایی در این اپیزود در نفش مردی افغان به نام “ظهیر” ظاهر” شده است که برای یافتن برادر کارگرش به ایران می آید.

برادر ظهیر که “خالد” نام دارد علاوه بر کارگری ساختمان در حال تحصیل در رشته پزشکی است(!) و همین مسأله است که ادامه ماجراها را شکل می دهد.

حسین سلیمانی که تجربه فراوانی در ایفای نقش کاراکترهایی از طبقه پایین اجتماع داشته در نقش برادر امیر آقایی ظاهر شده است.

جالب است که در این فیلم هم آقایی به مانند آثار اخیرش از “کوچه بی نام” تا “شیفت شب” و “بادیگارد” همچنان با  انبوهی ریش ایفای نقش کرده است!!!

به اشتراک کارگردان “اشک سرما” و دستیار کارگردان “از کرخه تا راین”

به گزارش سینماژورنال “چرخ فلک” با همکاری مشترک عزیزا.. حمیدنژاد کارگردان سرشناس سینما و صاحب آثاری چون “هور در آتش” و “اشک سرما” و همچنین بهرام عظیم پور دستیار کارگردان آثاری چون “از کرخه تا راین”، “موج مرده” و “در کوچه های عشق” تولید می شود.

 قاسم زارع، خسرو احمدی، محمودرضا رحیمی، توفان مهردادیان، داوود ذاکری، بهمن ملکی، ستاره حسینی، مهسا هاشمی و مریم امینیان دیگر بازیگران “چرخ فلک” هستند که به احتمال زیاد رمضان ۹۵ روی آنتن می رود.

تهیه کنندگی این مجموعه را مجید مولایی برعهده دارد؛ تهیه کننده تنها تجربه کارگردانی حمید فرخ نژاد با نام “سفر سرخ” که ۱۶ سال بعد از تولید همچنان توقیف است.

چرخ فلک

امیر آقایی در “چرخ فلک”

چرخ فلک
امیر آقایی و حسین سلیمانی در نمایی از “چرخ فلک”
image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=21623

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code