۱۵۱۱۱۴۰۱

بعد از شنیده‌های مرتبط با خرید میلیاردی رایت ویدیویی «گشت۲» توسط حوزه هنری⇐حالا «کیهان» خبر داده «گشت۲» در سینماهای حوزه هنری هم به نمایش درخواهد آمد

سینماروزان: در حالی که کشیده شدن بحث فیلم «گشت۲» به کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی شائبه هایی را ایجاد کرده است درباره توقیف این فیلم اما «کیهان» امروز خبر داده است که نه تنها فیلم اکران خواهد شد بلکه حوزه هنری هم فیلم را اکران خواهد کرد و حتی سرگروه این فیلم هم سینما استقلال از سینماهای شناخته شده حوزه هنری است.

به  گزارش سینماروزان «کیهان» در حالی خبر اکران «گشت۲» در گروه استقلال و با سینماهای حوزه را طرح کرده است که پیشتر هم شنیده هایی طرح شده بود درباره خرید رایت ویدیویی «گشت۲» با رقم میلیاردی توسط موسسه هنرهای تصویری سوره وابسته به حوزه هنری!
متن خبر «کیهان» بخوانید:
حوزه هنری فیلم «گشت ارشاد ۲» را که اثری سطحی ارزیابی می‌شود نمایش خواهد داد. حوزه هنری فیلم «گشت ارشاد۲» را در گروه استقلال، به نمایش درخواهد آورد. برخی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس، نسبت به دیالوگ‌های فیلم یاد شده نظر منفی دارند. «گشت ارشاد ۲ » را دفتر هدایت فیلم که قبلا چند کار توقیفی مانند «صد سال به این سالها» را آماده کرده بود، پخش خواهد کرد. با توجه به اینکه محسن مومنی شریف-که یکی از نویسندگان متعهد و انقلابی است – اکنون مدیریت حوزه هنری را بر عهده دارد، پخش فیلمی چون فیلم یاد شده، دور از انتظار می‌نماید!
image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۰۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=35140

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code