۱۱۰۹۱۴۰۱

بستری شدن خواننده بااخلاق پاپ در بیمارستان به دلیل عارضه کبدی+عکس

سینماژورنال: خواننده موسیقی پاپ کشورمان به دلیل تشدید عارضه کبدی و انجام چند عمل جراحی در یکی از بیمارستان های تهران بستری شد.

به گزارش سینماژورنال غلامرضا صنعتگر خواننده بااخلاق موسیقی پاپ کشورمان که مدتی است از عارضه کبدی رنج می برد در بیمارستان بستری شد.

صنعتگر با اشاره به بستری شدنش به “مهر” توضیح داد: متاسفانه به دلیل تشدید عارضه ای که از مدت ها قبل در کبد من به وجود آمده بود مجبور انتقال به بیمارستان شدم و طی روزهای آینده چند عمل جراحی سنگین دارم که باید هرچه زودتر انجام پذیرد.

وی ادامه داد: امشب نمونه برداری های لازم برای انجام عمل های جراحی انجام می شود و بعد از آن قرار است کمیسیون پزشکی تاریخ این عمل های جراحی را مشخص کند. به هر ترتیب این مرحله از درمان به شدت سخت و سنگین است و من از همه مردم شریف ایران که طی روزهای گذشته من را از لطف خود بی نصیب نکردند می خواهم بنده را دعا کنند.

غلامرضا صنعتگر
غلامرضا صنعتگر

صنعتگر بیان کرد: هم اکنون وضعیت عمومی بهتری نسبت به روزهای گذشته دارم اما به هر ترتیب از همه ملت عزیز ایران می خواهم در این ایام سوگواری حضرت سید الشهداء(ع) من را از دعای خیر خود بی بهره نگذارند و برای شفای همه بیماران دعا کنند.

غلامرضا صنعتگر هفدهم مهر ماه امسال تازه ترین کنسرت خود را در تالار شهید آوینی فرهنگسرای بهمن برگزار کرد که این برنامه زنده موسیقایی با استقبال قابل توجه علاقه مندان رو به رو شد.

این خواننده بندرعباسی موسیقی پاپ غیر از خوانندگی، نوازندگی سازهایی چون پیانو وگیتار و سازهای پوستی را تجربه کرده است.

ترانه های «میهنم ایران»، «میشه ضامنم بشی» ، «دفاع از شط» و «عطر نرگس» از مهم ترین آثار این هنرمند است که به کرات از شبکه های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شده است.

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۷ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۲۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=12664

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code