۱۶۰۴۱۴۰۱

برخورد تند بازیگر زن پیشکسوت با باران کوثری!+فیلم

سینماژورنال: تازه‌ترین محصول سینمایی آماده اکران باران کوثری “کوچه بی‌نام” است.

به گزارش سینماژورنال “کوچه بی‌نام” ساخته هاتف علیمردانی داستان زندگی دو خانواده جنوب شهری را روایت می کند که بروز یک اتفاق زندگی هر دو خانواده را دستخوش تغییر می کند.

باران کوثری در “کوچه بی نام” در نقش دختر جوانی بازی کرده که بازیگوشیهای جوانی باعث می شود برخوردهایی تند میان وی و مادرش که نقش اش را فرشته صدرعرفایی رخ می دهد.

در اولین تیزر منتشر شده از “کوچه بی نام” نیز فرشته صدرعرفایی را در حالی می بینیم که گویا خطاب به باران کوثری می گوید: خجالت بکش بدبخت! من واسه خودت میگم…

برای دیدن تیزر “کوچه بی نام” اینجا را کلیک کنید.

“کوچه بی نام” به جز فرشته صدرعرفایی و باران کوثری از حضور بازیگرانی چون فرهاد اصلانی، پانته آ بهرام،  امیر آقایی، محمدرضا غفاری، ستاره پسیانی، ملیسا ذاکری، علیرضا استادی، فرخنده منافی زاده، حمیدرضا محمدی، پروین ملکی، نیوشا جهانی، حسام رحیمی‌منش و علیرضا علویان بهره برده است.

برنامه های متفاوت برای اکران

“کوچه بی نام” از اواخر آذرماه و بعد از “شیفت شب” در گروه آزادی روی پرده خواهد رفت. پخش فیلم را موسسه فیلمیران برعهده خواهد داشت.

منصور لشکری قوچانی تهیه کننده “کوچه بی نام” برنامه های جالب و متفاوتی را برای اکران فیلم طراحی کرده که به مرور زمان درباره آنها اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت.

برای تماشای پوسترهای “کوچه بی نام” اینجا و اینجا را کلیک کنید.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=14292

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code