۱۱۰۹۱۴۰۱

رونمایی از نخستین پوستر آخرین همکاری مشترک فرهاد اصلانی و باران کوثری+عکس

سینماژورنال: باران کوثری و فرهاد اصلانی از اواخر آذرماه با درامی با عنوان “کوچه بی نام” به سینماها می آیند.

به گزارش سینماژورنال باران کوثری نخستین بار شش سال قبل و در درام ملتهب و جنجالی “من مادر هستم” فریدون جیرانی با فرهاد اصلانی همبازی شد؛ فیلمی که البته با سه سال تأخیر روی پرده رفت.

این دو بازیگر در “قصه ها”ی رخشان بنی‌اعتماد هم ایفای نقش کردند اما در دو اپیزود مختلف از فیلم.

“مستانه” حسین فرحبخش سومین همکاری مشترک این دو بود که البته در این جا حجم بازی روبروی اصلانی و کوثری زیاد نبود.

فیلم پرمخاطب جشنواره سی و سوم و برنده سیمرغ بهترین بازیگری زن

آخرین همکاری مشترک این دو بازیگر تا اینجا “کوچه بی نام” است؛ فیلمی که با نام ابتدایی “مشرف به کوچه بی نام” پروانه ساخت گرفت و حین حضور در جشنواره سی و سوم فیلم فجر هم از جمله آثار پرمخاطب جشنواره بود و سومین فیلم پرمخاطب جشنواره شد.

باران کوثری به خاطر “کوچه بی نام” که به کارگردانی هاتف علیمردانی و تهیه کنندگی منصور لشکری قوچانی ساخته شده است سیمرغ بلورین بهترین بازیگری زن جشنواره سی و سوم را از آن خود کرد.

این فیلم نامزد دریافت سیمرغ بهترین بازیگری نقش مکمل زن برای فرشته صدرعرفایی و بهترین چهره پردازی برای پیمان امیدواری هم بود.

داستان زندگی دو خانواده و رازی در دل پدر خانواده

“کوچه بی نام” به جز فرهاد اصلانی و باران کوثری از حضور بازیگرانی چون پانته آ بهرام، فرشته صدرعرفایی، امیر آقایی، محمدرضا غفاری، ستاره پسیانی، ملیسا ذاکری، علیرضا استادی، فرخنده منافی زاده، حمیدرضا محمدی، پروین ملکی، نیوشا جهانی، حسام رحیمی‌منش و علیرضا علویان بهره برده است.

این فیلم داستان زندگی دو خانواده در محله‌ای در جنوب شهر را روایت می کند. بروز رخدادی غیرمنتظره آرامش هر دو خانواده را به هم می ریزد و در این بین این پدر یکی از خانواده هاست که علاوه بر این رخداد باید با رازی که در دل دارد هم تقابل کند…

 پخش از اواخر آذرماه در گروه آزادی

“کوچه بی نام” بناست از اواخر آذرماه و بعد از “شیفت شب” در گروه سینمایی آزادی اکران شود. موسسه فیلمیران پخش فیلم را برعهده خواهد داشت.

به زودی تبلیغات رسمی فیلم آغاز می شود و تهیه کننده فیلم منصور لشکری قوچانی نیز برنامه‌های ویژه‌ای را برای اکران درست و سراسری فیلم طراحی کرده است.

در نخستین پوستر “کوچه بی نام” فضای سرخوشانه ای را می بینم که با لبخندهای فرهاد اصلانی، باران کوثری و پانته آ بهرام خلق شده است.

امین شفیعی طراحی پوستر را برعهده داشته است.

کوچه بی نام
نخستین پوستر “کوچه بی نام”

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۹ آبان ۱۳۹۴ - ۸:۳۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=13615

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code