۱۲۰۱۱۴۰۲

بازیگر مشهدی در برابر “تک تیرانداز آمریکایی”+عکس

سینماژورنال: تازه ترین فیلم کلینت ایستوود با عنوان “تک تیرانداز آمریکایی” که پرفروشترین فیلم روز هالیوود هم هست و انتقاداتی از سوی برخی کشورهای عرب زبان به این فیلم ارجاع شده است از یک لحاظ میتواند برای ایرانیان جالب توجه باشد و آن هم حضور یک بازیگر ایرانی در این فیلم.

به گزارش سینماژورنال ایستوود نقش اصلی فیلم خود را به “برادلی کوپر” بازیگر قوی الجثه هالیوودی داده است و “الیسا رابرتسون” نیز نقش همسر وی را در فیلم بازی میکند. “کایل گالنر”، “کول کانیس”، “بن رید” و “تونی وینسنت” هم بازیگران نقشهای مکمل فیلم هستند.

“نوید نگهبان” بازیگر ایرانی الاصل نیز در این اثر ایفاگر یکی از نقشهای مکمل بوده است؛ نقش یک عراقی به نام “شیخ العبودی” که در برهه ای از زمان و در شرایطی که کاراکتر اصلی فیلم “کریس کایل” تک تیرانداز برجسته آمریکایی به دنبال پیدا کردن “زرکوی” سردسته تروریستهای عراقیست با وی مواجه می شود و او نیز هرچند از عواقب همکاری با آمریکاییها میترسد اما در نهایت و بعد از ارعاب فراوان اطلاعاتی را در اختیار “کریس کایل” قرار می دهد.

تک تیرانداز آمریکایی

تک تیرانداز آمریکایی

به مانند بسیاری دیگر از بازیگران ایرانی شاغل در هالیوود که به دلایل مختلف مجبورند نقشهای فرعی و مکمل را ایفا کنند نوید نگهبان ۴۷ ساله هم در “تک تیرانداز آمریکایی” ایفاگر یک کاراکتر فرعی است که نقش چندانی در پیشبرد قصه ندارد.

نوید نگهبان

نوید نگهبان

نگهبان پیش از این در آثاری چون “جنگ چارلی ویلسون”، “برادران” و “آبی پودر” و سریالهایی نظیر “هوملند/میهن”، “۲۴”، “لاست”، “رینج”، “قانون و نظم”، “امور پنهان” و “ان.سی.آی.اس:لوس آنجلس” ایفای نقش داشته است.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=143

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "بازیگر مشهدی در برابر “تک تیرانداز آمریکایی”+عکس"

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code