۰۸۰۱۱۴۰۲

بازیگر “اخراجیها” در قالب خواننده مرحوم لوس‌آنجلسی+عکس و فیلم

سینماژورنال: در میان کمدیهایی که در سال جاری روی پرده رفته اند کمدی-سیاسی “ایران برگر” و کمدی-عاشقانه “نهنگ عنبر” به همان اندازه که توجه مخاطبان عام را جلب کرده اند مورد توجه منتقدان هم قرار گرفته اند.

به گزارش سینماژورنال بخش اعظمی از بار کمیک “نهنگ عنبر” به سکانسهایی از فیلم بازمیگردد که در دوران پیش از انقلاب اسلامی و در رستورانی می گذرد که متعلق به پدر “ارژنگ صنوبر” کاراکتر اصلی فیلم است.

در این سکانسها تصویرسازی جالبی از دو خواننده مشهور آن دوران صورت گرفته است. یکی از این خواننده ها که جلال همتی است توسط سپند امیرسلیمانی بازیگر نقش “دکی جون” در “اخراجیها” ایفا شده است.

چندی قبل سپند امیرسلیمانی در گفتگویی با سینماژورنال از ایفای نقش این خواننده با “بی شعوری کامل” سخن گفته بود و اخیرا هم از حذف بخشی از بازیش در نقش این خواننده صحبت کرده است.

سپند امیرسلیمانی در "نهنگ عنبر"
سپند امیرسلیمانی در “نهنگ عنبر”

جلال همتی که فعالیت خود را با رادیو ایران آغاز کرده بود و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به لوس آنجلس مهاجرت کرده بود در میانه دهه هشتاد به دلیل ابتلا به آلزایمر درگذشت و طی سالهای فعالیتش نوعی از موسیقی منطبق با سبک موسیقی کوچه بازاری را دنبال کرد.

امیرسلیمانی در “نهنگ عنبر” با گریمی کاملا شبیه به این خواننده یکی از قطعاتش را لب خوانی کرده است. برای تماشای سکانس حضور امیرسلیمانی در این نقش اینجا را کلیک کنید.

سپند امیرسلیمانی در "نهنگ عنبر"
سپند امیرسلیمانی در “نهنگ عنبر”
image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴ - ۲:۰۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=5737

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code