۲۹۱۲۱۴۰۱

بازدید مدیران سیما از سریال نگین معتضدی و همسرش+عکس

امین امانی و همسرش نگین معتضدی در دیدار با مدیران سیما

سینماروزان: جمعی از مدیران سیمای استان‌ها ۲۹ تیر ماه از پشت صحنه سریال «راز ناتمام» بازدید کردند. این سریال را امین امانی می‌سازد و همسرش نگین معتضدی ازجمله بازیگران سریال است.

به گزارش سینماروزان، تصویربرداری سریال تلویزیونی «راز ناتمام» به کارگردانی امین امانی این روزها در لوکیشن بیمارستان عمل تهران در حال انجام است. تاکنون ۸۵ درصد از این سریال تاریخی مقابل دوربین رفته است و ظرف روزهای آتی گروه برای ادامه تصویربرداری به چند لوکیشن دیگر در تهران و کشور ارمنستان خواهند رفت.

صبح سه‌شنبه ۲۹ تیر ماه جمعی از مدیران سیما و مقامات دولتی از پشت صحنه این سریال بازدید کردند و با عوامل و بازیگران پروژه به گپ و گفت پرداختند. در این مراسم همچنین بخش‌هایی از این سریال و گریم برخی از شخصیت‌های تاریخی داستان برای اولین بار برای مدیران به نمایش گذاشته شد.

امین امانی و همسرش نگین معتضدی در دیدار با مدیران سیما

امین امانی و همسرش نگین معتضدی در دیدار با مدیران سیما

دکتر احمد علیرمضانی (مدیر صدا و سیمای کرمان)، فرشید شکیبا (قائم مقام سیمای استان‌ها)، اسرافیل علمداری (مدیر امور نمایشی مرکز سیمای استان‌ها) و دکترعلی زینی‌وند (استاندار کرمان) از جمله مهمانان حاضر در این مراسم بودند.

بهرام ابراهیمی، رامین راستاد، نگین معتضدی، مریم کاویانی، مهدی امینی‌خواه و فرهاد جم گروهی از بازیگران اصلی «راز ناتمام» هستند که در مراسم اخیر نیز حضور داشتند.

امین امانی و همسرش نگین معتضدی و عوامل "راز ناتمام" در دیدار با مدیران سیما

امین امانی و همسرش نگین معتضدی و عوامل “راز ناتمام” در دیدار با مدیران سیما

دیگر عوامل اصلي این پروژه تلویزیونی که به سفارش معاونت امور استان‌ها و مرکز کرمان تولید می‌شود عبارت هستند از: تهيه‌كننده: امين اماني، طراح و سرپرست نویسندگان: سیدجلال‌الدین دری، مشاور فيلمنامه: رحمان سيفي‌آزاد، مدير توليد: علیرضا یگانگی، مدير برنامه‌ريزي: میلاد آل‌احمدی، طراح گریم: محسن دارسنج، طراح صحنه و لباس: حمید بخشی، مدیر فیلمبرداری: محمد سجادیان، مدیر صدابرداری: جعفر علیان، جلوه‌های ویژه بصری: سیدهادی اسلامی، منشی صحنه: لیلا مربی، مدیر تدارکات: فردین آقایی، تدوین: حامد بردبار، عکاس: محسن بیده و مشاور رسانه‌ای: امين اعتمادي‌مجد.

فرهاد جم در بازدید مدیران سیما

فرهاد جم و رامین راستاد در بازدید مدیران سیما

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۹:۳۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=64688

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code