۱۱۱۱۱۴۰۱

بابک حمیدیان و مینا ساداتی در یک خانه سوبلکس بزرگ و مجلل+عکس

سینماژورنال: مانی باغبانی فیلمنامه نویسی که سال گذشته کمدی پرفروش “نهنگ عنبر” را روی پرده داشت اخیرا کار فیلمبرداری نخستین فیلم خود “شیب/خرگیوش” را به پایان رساند.

به گزارش سینماژورنال بابک حمیدیان و همسرش مینا ساداتی در کنار سیامک انصاری و جواد عزتی بازیگران اصلی این فیلم هستند و حبیب اسماعیلی تهیه کننده فیلم.

آن طور که اسماعیلی گفته بخش عمده این فیلم در یک خانه سوبلکس فیلمبرداری شده است. حبیب اسماعیلی به “مهر” گفت: ۷۰ درصد از «خرگیوش» در یک خانه سوبلکس بزرگ و مجلل روایت می شود که همان خانه حدود ۱۰ مکان متفاوت دیگر برای فیلمبردای داشت. این فیلم روایت کننده داستان سه جوان از سه طیف مختلف جامعه به صورت طنز است البته طنز  «خرگیوش» بسیار خلاقانه و بدیع به تصویر کشیده شده است.

حبیب اسماعیلی درباره روند تولید “خرگیوش” بیان داشت: به تازگی تدوین این فیلم سینمایی به پایان رسیده و در حال حاضر صداگذاری آن توسط حسین مهدوی و جلوه های ویژه‌اش توسط بهنام خاکسار در حال انجام است و این فیلم تا یک ماه دیگر آماده نمایش می شود.

باغبانی تمام توان خود را به کار بست و فیلم آبرومندی ساخت

این تهیه‌کننده ادامه داد: با توجه به اینکه مانی باغبانی پیشتر در دیگر آثار سینمایی با ما همکاری کرده بود ما هم امکانات زیادی در اختیار او گذاشتیم تا بتواند به کار بپردازد که او هم تمام توان خود را به کار بست و فیلم آبرومندی ساخت. البته به جرات می توانم بگویم که من تاکنون با بیش از ۱۰ کارگردان صاحب نام کار کرده ام به طوری که این افراد بعد از آن فیلم ها توانستند قدم های محکم تری در سینما بر دارند، برای مثال سیامک شایقی، محمد علی سجادی و رخشان بنی اعتماد و … از جمله همین افراد هستند.

اسماعیلی در پایان خاطرنشان کرد: به نظرم نیاز جامعه ما این است که به جوانان اعتماد کنیم؛ در همین راستا با توجه به استعدادی که در مانی باغبانی دیدم او در آینده یکی از فیلمسازان خوب ما می شود.

خرگیوش
سیامک انصاری، بابک حمیدیان و جواد عزتی در نمایی از “خرگیوش”

فهرست عوامل

در این فیلم که پیش از این «شیب» نام داشت بابک حمیدیان، سیامک انصاری، جواد عزتی، مینا ساداتی، پانتا سیروس، همایون ارشادی، امید روحانی، ملیکا شریفی نیا، مانیا علیجانی به ایفای نقش پرداختند. اولین ساخته باغبانی یک فیلم کمدی-اجتماعی است و در خلاصه داستانش آمده: این شبی که می گم شب نیست رو بذار… .

سایر عوامل اصلی پروژه عبارتند از مدیر فیلمبرداری: علی تبریزی، صدابردار: امین میرشکاری، طراح گریم: عظیم فراین، طراح صحنه و لباس: ملودی اسماعیلی، سرمایه گذاران: حبیب اسماعیلی، بیژن لاهوتی، جلوه های ویژه: بهنام خاکسار، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: آلاله هاشمی، عکاس: احمدرضا شجاعی، منشی صحنه: سعیده دلیریان، مدیر تولید: مهدی چراغی.

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۴:۰۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=27486

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code