۱۸۱۱۱۴۰۱

اکران “لاک قرمز” در گروه آفریقا/”سلام بمبئی” در گروه آزاد روی پرده می رود

سینماروزان: در جلسه امروز شورای صنفی نمایش و بعد از بررسی کف فروش فیلمها مقرر شد که فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» در انتهای هفته جای خود را به «لاک قرمز» جلال سیدحاتمی بدهد؛ فیلمی که کامران مجیدی اخوی مجیدی آن را تهیه کرده است و از مدتها پیش بسته تبلیغاتی خوبی از سوی رسانه ملی در اختیارش قرار گرفته بود.

به گزارش سینماروزان از آن سو اما “سلام بمبئی” نمی تواند از این هفته سرگروه استقلال را که در اختیار “سیانور” است داشته باشد به دلیل نیفتادن کف فروش “سیانور”!

بر این اساس اکران “سلام بمبئی” از پنجشنبه یازدهم آذرماه در گروه آزاد آغاز خواهد شد و تخصیص سرگروه به این فیلم موکول شد به زمان از کف افتادن فیلمی به نام “سیانور” که حمایتهای تبلیغی همه جانبه ای داشته است؛ از بیلبوردهای شهری گرفته تا تیزرهای تلویزیونی.

 

 

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۱۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=31566

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "اکران “لاک قرمز” در گروه آفریقا/”سلام بمبئی” در گروه آزاد روی پرده می رود"

  1. کاظم گفت:

    سیانور حالا حالاها هست . چون میگن طرف به مقامات وصله و رفیق پسر م ب ق است و برای همین شهر تهران به مدت طولانی با تبلیغات فیلم سیانور کاغذ دیواری شده بود . گرچه در فضای مجازی مطالبی منتشر شده که طرف سالها سرباز فراری بوده و چهره شو گریم میکنه که تصور بشه ارزشیه . ضمنا عکسی که از او جدیدا منتشر شده سیمای نورانیش منو یاد فرماندهان عملیات کربلای ۵ می انداخت !!

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code