۱۴۰۴۱۴۰۱

انتشار فراخوان دومین جشنواره تئاتر کافه ای اتفاق

اتفاق

سینماروزان: دنا تارفی دبیر جشنواره تئاتر کافه ای اتفاق، با بیان اینکه دومین دوره جشنواره تئاتر کافه ای اتفاق نیمه دوم شهریور ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد، اظهار کرد: این جشنواره به صورت مستقل و با اهداف_ رونق و حمایت دوباره برای اجرای تئاتر و ساختن فضایی متناسب با شرایط حال جامعه-آشنایی و شناخت بیشتر با مقوله ی تئاتر محیطی-آشنایی و رونق بیشتر نمایش های سنتی ایرانی- حمایت از اشکال و گونه های نو در تئاتر معاصر و ایجاد فضایی مناسب برای به ثمر نشستن ایده های تازه ، با تکیه بر گسترش اجراهای تئاتری و ترویج فرهنگ نمایش های ایرانی، برگزار می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه این جشنواره در سه بخش تئاتر محیطی کافه اتفاق، اتفاقِ امیر معبد و اتفاقِ داوودفتحعلی بیگی برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: هر سه بخش جشنواره به صورت رقابتی برگزار میگردد و در نهایت دو اثر به عنوان ” اثر برتر و برگزیده ” توسط هیئت داوران انتخاب میشود و جوایزی به گروه ها اعم از نقدی و غیر نقدی تقدیم میشود. و اثر برتر بخش امیرمعبد، معرفی میشود به بخش کافه ای چهارمین جشنواره ملی تئاتر کوتاه کیش.

دبیر جشنواره تئاتر کافه ای اتفاق گفت: علاقه مندان میتوانند به وبسایت جشنواره به آدرس : etefagh-ctf.ir مراجعه کنند و ضمن مطالعه ی فراخوان، فرم ثبت نام را نیز دریافت کنند. از متقاضیان شرکت در این مسابقه تقاضا می‌شود که ابتدا فرم مربوطه را، تکمیل و سپس با پیوست کردن فیلم آثار خود به آدرس پست الکترونیکی جشنواره etefagh.ctf@gmail.com ، و یا بصورت پست به نشانی تهران خیابان انقلاب. خیابان فخررازی.کوچه انوری پلاک ۲۹ / کدپستی ۱۳۱۴۸۵۳۱۱، برای این جشنواره ارسال کنند. آثار متقاضیانی که فرم شرکت در مسابقه را پر نکرده باشند از فرآیند مسابقه کنار گذاشته می‌شوند.

مهلت ارسال آثار به جشنواره تاتر کافه ای اتفاق اول مرداد ماه ۱۴۰۰ است.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۶ تیر ۱۴۰۰ - ۷:۴۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=64425

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code