۰۷۱۱۱۴۰۱

اعتراض پخش‌کنندگان باسابقه به یک تخلف محرز در اکران⇐پای فیلمیران در میان است

سینماروزان: درشرایطی که طبق قوانین اکران هر پخش کننده در هر فصل اکران نمی تواند بیشتر از دو فیلم دارای سرگروه و یک فیلم در گروه آزاد را اکران کند اما تخلف آشکار فیلمیران در پخش همزمان ۴ فیلم با اعتراض پخش کنندگان دیگر مواجه شده است.

به گزارش سینماروزان در روزهای اخیر تعدادى از دفاتر پخش باسابقه در جلسۀ حضوری و همچنین از طریق تماس تلفنی، به اقدام فیلمیران در اکران هم‌زمان فیلم‌های «نیمه شب اتفاق افتاد»، «فروشنده»، «یتیم‌خانه ایران» و «متولد ۶۵» معترض شده و خواستار رسیدگی کمیتۀ انضباطی اکران به این تخلف شدند.

کمیتۀ انضباطی با وارد دانستن این اعتراضات و با عنایت به اینکه هر دفتر پخش به طور هم‌زمان فقط مجاز به اکران ۲ فیلم است، ضمن پوزش به دفاتر معترض اطمینان داده که این تخلف در اسرع وقت مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

باید منتظر ماند و دید نتیجه پیگیری کمیته انضباطی به کجا خواهد رسید و آیا فیلمیران که اخیرا به خاطر پخش تیزرهای آثارش از شبکه جم هم مدتی کوتاه دچار ممنوعیت از فعالیت شده بود مجددا با تعلیق در فعالیت روبرو خواهد شد یا کمیته انضباطی صرفا به تذکر کتبی بسنده خواهد کرد؟

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=30524

بعدش؟

مطالب مرتبط

3 نظر برای مطلب "اعتراض پخش‌کنندگان باسابقه به یک تخلف محرز در اکران⇐پای فیلمیران در میان است"

 1. سورنا گفت:

  وای چه خبر زردی !
  یعنی خدا رو شکر خودتون تو متن خبر به همه چی استنباط کردید و حالا به این شکل تحلیل میکنید
  فروشنده و متولد ۶۵ که گروه ازادان میمونه نیمه شب افریقا و یتیم خانه ازادی.میشه ۲ تا سرگروه تو فصل پاییز..خوب دیگه…اصن خنده دار تر و مضحک تر از این خبری که شما دراوروید هست!!!!!??? من به عنوان فردی که ماهی یه بار میرم سینما گاف یا شایعه سازی خبرتونو فهمیدم چه برسه به بقیه دست بردارید از این جنجال های بیهوده….تازه الانم که دارم فک میکنم فروشنده که تو تابستون بود و ربظی به این قضیه تدازه که شما حسابش کردین

 2. سید گفت:

  واقعا که باعث تاسفه ۸۰ درصد سینماها فقط دست یه پخش کننده است
  متاسفانه شورای صنفی نمایش هم
  واسش تفاوتی نمیکنه که اوضاع چطور باشه و این واقعا دردناکه

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code