۰۷۱۱۱۴۰۱

اظهارنظر مهدی هاشمی که در «علی‌البدل» یادآور علی نصیریان در «ایران برگر» است⇐در آثار مناسبتی باید گفتگوهایی را که زیر خط فقر است به اجرا برسانید

سینماروزان: مهدی هاشمی بازیگر توانای سینما و تئاتر که در سالهای اخیر در تلویزیون پرکارتر شده و بخصوص در سریالهای طنز ایفای نقش کرده است این روزها با سریال کمدی «علی البدل» که تازه ترین تجربه همکاری سیروس مقدم-محسن تنابنده است روی آنتن رفته است.

به گزارش سینماروزان مهدی هاشمی در «علی البدل» که خط داستانی آن شباهتهایی به «ایران برگر» مسعود جعفری جوزانی دارد، نقش یکی از دو خان رقیب در یک روستای در انتظار سفر رییس جمهور را ایفا می‌کند؛ نقشی که یادآور نقش «امرالله خان» با بازی علی نصیریان در «ایران برگر» است.

مهدی هاشمی با اشاره به فیلمنامه های تلویزیونی که در این سالها به او پیشنهاد شده به «مهر» گفت: مشکل اکثر این فیلمنامه ها این است که خوب نبوده اند و مساله دیگر این است که می خواهند کارها را با سرعت به تولید برسانند.

هاشمی که نوروز سال گذشته هم سریال «زعفرونی» را روی آنتن داشت که چندان در جلب مخاطب موفق نبود با تمرکز بر آثار مناسبتی  ادامه داد: آثار مناسبتی تند تند سر صحنه نوشته می شود و شما باید گفتگوهایی را که زیر خط فقر است به اجرا برسانید.

مهدی هاشمی البته حساب «علی البدل» را از دیگر سریالها جدا کرده و درباره آن گفت: «علی البدل» خوشبختانه از این شتاب برخوردار نبود و ما سه ماه و نیم در همدان به خوبی کار کردیم و خدا را شکر از هوای آلوده تهران دور بودیم.

وی افزود: همه چیز در این کار خوب بود ولی هنوز باید قسمت های بیشتری پخش شود تا بتوانیم بازخوردها را بگیریم.

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۵:۰۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=36326

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code