۱۵۱۱۱۴۰۱

ادعای یک رسانه⇐ازدواج عروس سابق علی پروین با یک بازیگر-خواننده-کارمند جشنواره!!! +عکس

سینماروزان: اشکان خطیبی در سالهای اخیر سعی کرده در کنار بازیگری و خوانندگی به مدیریت پردیس چارسو و البته کارمندی برای جشنواره بین الملل فجر بپردازد.

به گزارش سینماروزان به تازگی خبرگزاری «جام» گزارش داده که این بازیگر-خواننده-کارمند جشنواره با آناهیتا درگاهی هنرمند نقاش و عروس سابق علی پروین ازدواج کرده است.

متن گزارش «جام» در این باره را بخوانید:

آناهیتا درگاهی هنرمند نقاش معروف و شناخته شده ای است که گالری های وی همیشه با سیل جمعیت و طرفدار مواجه بوده است. اخیرا وی با اشکان خطیبی بازیگر سینمای ایران ازدواج کرده است.

آناهیتا درگاهی با عروس علی پروین شدن حسابی معروف شد. چندی پیش خبر ازدواج آناهیتا درگاهی با محمد پروین پسر علی پروین منتشر شد اما چندی نگذشت که این ازدواج همراه با طلاق پایان یافت؛ البته طلاق این دو زوج به همین راحتی نبود همراه با کلی جنجال بر سر مهریه و حق طلاق محمد پروین به پایان رسید. آناهیتا درگاهی برای نقد کردن مهریه اش خانه ۳۰۰ میلیونی محمد پروین را فروخت. این خبر باعث شد که محمد پروین اعلام کند من همسرم را دوست دارم و هیچ وقت طلاقش نمی دهم! ماجرای آنها همانطور در حال پیچ و خم بود تا اینکه خبر طلاق رسمیشان رسانه ای شد.آناهیتا درگاهی از هنرمندان مطرح ایرانی به حساب می آید؛ حرفه اصلی درگاهی نقاشی می باشد تا به الان سه نمایشگاه در یکی از بهترین مناطق تهران یعنی کاخ نیاوران برگزار کرده است.

خبر طلاق آناهیتا درگاهی هنوز از تب و تاب نیفتاده بود که خیلی سریع خبر ازدواجش با بازیگر مطرح ایرانی اشکان خطیبی منتشر شد. اشکان خطیبی با حضور در برنامه «گپ» که از وی سوال شد چگونه با همسرت آشنا شدی؟ در جواب گفت: من با همسرم دوست بودم کم کم به هم علاقه مند شدیم آخرش هم دل من رو دزدید و ازدواج کردیم.

اشکان خطیبی و آناهیتا درگاهی
اشکان خطیبی و آناهیتا درگاهی

 

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۸:۳۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=34435

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code