۲۸۰۵۱۴۰۱

ادعاي بازيگري كه خودرا شبيه “الويس پريسلي” مي‌داند⇐ الويس به شدت ضد رژيم پهلوي بود؛ مداركش هم موجود است+عکس

سینماژورنال: حسام نواب صفوی بازیگری که در هفته های اخیر به واسطه انتقاداتی که از شبکه “فارسی وان” انجام داده حاشیه ساز بوده است(اینجا و اینجا را بخوانید) در تازه ترین مطلب اجتماعی اش یک خواننده راک آمریکایی را دشمن محمدرضا پهلوی دانسته است!

به گزارش سینماژورنال نواب صفوی که بسیاری شباهت ظاهری او و الویس پریسلی را باعث اشتهارش دانسته اند با انتشار تصویری اجتماعی از انگشتری که محمدرضا پهلوی به الویس پریسلی هدیه داده، الویس را مخالف رژیم پهلوی دانسته است.

متن کامل نوشته اجتماعی نواب‌صفوی را در ادامه بخوانید:

هدیه ۳۲۰۰۰ دلاری شاه به الویس

هدیه ای از طرف شاه ایران به سلطان راک اند رول الویس پریسلی این انگشتر طلا  نمایانگر نشان سلطنتی تاج و لنگر نیروی دریایی شاهنشاهی پهلوی هست ارزش تقریبی ۳۲۰۰۰ دلار.
این انگشتر توسط شاه ایران به الویس هدیه داده شده بود. الویس این انگشتر را سالیان زیادی در دست داشت تا اینکه بخاطر خشم از اقدامات سیاسی شاه آن را کنار گذاشت. بالاخره مدركي بسيار معتبر پيدا شد به اعتراض به سياستهاي پهلوي كه هديه او را به كناري انداخت و با توجه به محبوبيت او بسياري از مردم دنيا عليه سياستهاي شاه  دشمن شدند پس ميشود گفت  الويس توانسته شاه ايران را بي اعتبار كند  پس شايد او را يكي از معترضين رژيم پهلوي دانست و اگر عمر او اجازه ميداد با توجه با مخالفتهاي با كارتر در صف انقلابييون ايران قرار ميگرفت. اي كاش بود و پيروزي مردم را ميديد.

توجه: اين  يك جريان واقعي و تمامي مدارك آن هست من اصلا به پهلوي كاري ندارم مهم اين بوده الويس ضد پهلوي بوده اين واقعا مدركش هست.

این انگشتر توسط شاه ایران به الویس هدیه داده شده بود. الویس این انگشتر را سالیان زیادی در دست داشت تا اینکه بخاطر خشم از اقدامات سیاسی شاه آن را کنار گذاشت. مادربزرگ الویس مینی میا  صاحب آن انگشتر شد….

پی نوشت سینماژورنال: آنچه در بالا آمد عین متنی است که نواب صفوی در صفحه اجتماعی خود به اشتراک گذارده است و اگر مشکل انشایی در متن دیده می‌شود به‌خاطر پرهیز از عدم تغییر متن نوشته ایشان است.

انگشتر الویس
این تصویری از انگشتر الویس است که ضمیمه متن اجتماعی نواب صفوی شده است
image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۱۳ آذر ۱۳۹۴ - ۴:۴۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=14347

بعدش؟

مطالب مرتبط

5 نظر برای مطلب "ادعاي بازيگري كه خودرا شبيه “الويس پريسلي” مي‌داند⇐ الويس به شدت ضد رژيم پهلوي بود؛ مداركش هم موجود است+عکس"

 1. محمد بندرعباسی گفت:

  سلام بچه های سینما ژورنال. دم تون گرم و قلم تون برقرار . آفرین به انتخاب سوژه های توپ و جسورانه ای که دارید. این یعنی کارتون خوب بلدید و به شعاری که بالای صفحه تون هست اعتقاد دارید. ولی بالا غیرتا از این جناب «توهم الویس» پول درست و درمونی بگیرید چون با این حجم تبلیغاتی که روش دارید فکر کنم داره برای مجلس دورخیز می کنه. دنیا رو چه دیدی؟ شاید زد و شد!!!!!!!!!!! اینجا ایرانه و فقط ….. هیچی یادم نبود اینجا غیرممکن هم ممکن می شه.

 2. صدر گفت:

  خب حالا كه چي؟ …؟! مثلا مي‌خواي چاپلوسي كني؟!

 3. علیرضا باشکندی گفت:

  من اتفاقاً هر وقت مطالب سينماژورنال رو راجع به اين آقايي كه ميكه خيلي شبيه الويسه ، مي خونم احساس مي كنم قصدي متقاوت با اونچي كه شما فكر مي كني دارن ، يعني هر چي باشه قصدشون تبليغ براي اون بابا نيس

 4. هادی گفت:

  جناب استاد نواب صفوي
  لطفاً توضيح بفرمايين اگه الويس انقدر ضد شاه شده بود چرا انگشتر گرون قيمتش رو داد به مادر بزرگش و خرج مبارزين عليه شاه رو نداد ؟

 5. Amir Naseri گفت:

  MIKHASTEH YAD AVERI KONAD KE HANOZ SHEKLE ELVIS AST VA MARDOM FERAMOSH NEKONAND KE YEK NEFAR SHABIE HAST

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code