۰۷۱۱۱۴۰۱

اتفاقی نادر از افتتاحیه جشنواره⇐اهدای ۳ سیمرغ به دست اندرکاران فیلمهایی که صاحبان و اقوام‌شان در هیأت‌های داوران و تیم اجرایی جشنواره حضور داشته‌اند!

سینماروزان: افتتاحیه جشنواره سی و پنجم فیلم فجر در حالی برگزار شد که در اتفاقی عجیب اولین سیمرغ جشنواره را دست اندرکار فیلمی گرفت که کارگردانش در میان هیأت داوران بود.

به گزارش سینماروزان روح الله موحدی در حالی در افتتاحیه جشنواره، سیمرغ بهترین آنونس را برای «سیانور» گرفت که بهروز شعیبی کارگردان «سیانور» در هیات داوران بخش اقلام تبلیغی حضور داشت!!!

 از سوی دیگر طاها ذاکر در حالی برنده سیمرغ پوستر برای فیلمی به نام «فصل بارانهای موسمی» شد که کارگردان این فیلم مجید برزگر هم مدیر هنری پوستر جشنواره بود و هم کارگردانی مراسم افتتاحیه را برعهده داشت. جالب تر اینکه سیمرغ بهترین پوستر توسط هیأتی به طاها ذاکر اهدا شد که در میان آنها منوچهر شاهسواری تهیه کننده «فصل بارانهای موسمی» هم حضور داشت!!!

این دو اتفاق تعجب بسیاری از حضار را به دنبال داشت و سبب ساز حتی نیشخندهایی شد به صحبتهایی که موحدی و ذاکر بعد از دریافت سیمرغهایشان بیان کردند.

سیمرغ بلورین بهترین عکس ضمن تقدیر از مونا سرتوه برای فیلم اروند و انتظام برای تابو، به مریم تخت کشیان برای «نیمرخ ها» اهدا شد تا دوسوم جوایز افتتاحیه به فیلمهای هنروتجربه‌ای برسد.

مریم تخت کشیان دختر محمدرضا تخت کشیان تهیه کننده سینمای ایران است که در هیأت داوران بخش سودای سیمرغ جشنواره حضور دارد!!!

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۶:۳۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=34190

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "اتفاقی نادر از افتتاحیه جشنواره⇐اهدای ۳ سیمرغ به دست اندرکاران فیلمهایی که صاحبان و اقوام‌شان در هیأت‌های داوران و تیم اجرایی جشنواره حضور داشته‌اند!"

  1. حمید رضا گفت:

    یعنی مسخره بازی و دورهمی!!؟

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code