۳۰۰۶۱۴۰۲

آیا هدیه تهرانی ممنوع‌التصویر شده؟

سینماژورنال: فیلمهای گروه سینمایی “هنروتجربه” علیرغم محدودیت سانس و کم مخاطب بودن این شانس را دارند که تیزرهای گسترده ای برایشان روی آنتن می رود.

به گزارش سینماژورنال در تازه ترین مورد این روزها تیزر “روز مبادا” ساخته فائزه عزیزخانی از این گروه سینمایی روی آنتن می رود.

این فیلم که ساختاری کاملا تجربی دارد و به سبک آثاری چون “فعالیت مافوق طبیعی” و “پروژه بلرویچ” با حضور اعضای خانواده کارگردان و آشنایان او ساخته شده یک سورپرایز هم دارد؛ این سورپرایز حضور هدیه تهرانی بازیگر شناخته شده سینمای ایران در بخشی از فیلم است

حضور هدیه تهرانی در نقش واقعی خودش

تهرانی در بخشی از فیلم در نقش واقعی خودش یعنی بازیگر سینما در “روز مبادا” حاضر شده است؛ در سیر روایی “روز مبادا” با کارگردانی روبرو هستیم که بناست فیلم اولش را بسازد و بعد از مدتی تست کردن نقش اول با مادرش به پیشنهاد مادر تصمیم می گیرد سراغ بازیگر حرفه ای برود. این میشود که هدیه تهرانی به کار دعوت میشود اما بعد از خواندن فیلمنامه و گپ و گفت با عوامل در نهایت همکاری میسر نمیشود.

این حضور کوتاه هدیه تهرانی در این فیلم که تنها حضور سینمایی سالهای اخیر این بازیگر بوده باعث شد هنگام تولید و پیش از اکران فیلم در جشنواره کنجکاویهایی درباره “روز مبادا” به وجود آید.

روز مبادا
هدیه تهرانی در نمایی از “روز مبادا”/برای وضوح، کیک چپ کنید

غیبت تصویری هدیه تهرانی در تیزرها

به گزارش سینماژورنال البته که این حضور بار تبلیغی خوبی را هم برای فیلم فراهم آورده بود اما عجیب آنکه تیزرهای فیلم این روزها در حالی روی آنتن میرود که هیچ تصویری از هدیه تهرانی در تیزرها نمی بینیم و تنها گوینده تیزر است که از حضور افتخاری این بازیگر در فیلم حرف می زند.

این غیبت تصویری تهرانی این شائبه را ایجاد میکند که مبادا هدیه تهرانی هم در زمره بازیگران ممنوع التصویر در تلویزیون قرار گرفته است.

یک فیلم توقیفی

به گزارش سینماژورنال هدیه تهرانی یک فیلم توقیفی به نام “آشغالهای دوست داشتنی” و یک فیلم اکران نشده به نام “یک روز دیگر” را در کارنامه دارد. آخرین فیلم اکران شده وی “پل چوبی” بوده است.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ - ۶:۳۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=2682

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code