۲۸۰۵۱۴۰۱

آیا این ادعای “کیهان” ناظر به “خانم یایا”ی کاهانی است؟⇐تماشاگران از این فیلم سخیف(؟؟!) به ستوه آمدند!!!

سینماروزان: تازه ترین فیلم عبدالرضا کاهانی با نام “خانم یایا” به واسطه تلاش برای شبیه شدن به برخی آثار فلسفی سینمای ایران مناقشه برانگیز شده!

به گزارش سینماروزان تماشاگران عادت کرده به وراجی طنزپیشگان در “خانم یایا” رفتارهایی پرسکوت از شخصیتهای اصلی می بیند و همین اسباب انتقاد را فراهم کرده.

روزنامه اصولگرای “کیهان” در گزارشی که اشاراتی مستقیم به نارضایتی مخاطبان دارد آورد: ضعف مفرط تازه‌ترین فیلم سخیف به نمایش درآمده در سینماهای کشور، تماشاگران این فیلم را هم به ستوه آورده است به طوری که در صفحات مجازی عوامل این فیلم، اعتراض کردند.

این روزنامه ادامه داد: نمایش سرسام آور فیلم‌های سخیف در فصل جدید اکران به اوج رسیده است! به طوری که از میان آثار روی پرده، حداقل هفت فیلم را می‌توان در ردیف فیلم‌های مبتذل برشمرد که نه تنها ارزش هنری و سینمایی ندارند که به ارزش‌های اخلاقی و فرهنگی و نهاد خانواده نیز حمله می‌کنند.

اما تازه‌ترین محصول سینمایی لیبرال‌ها حتی اعتراض تماشاگران این فیلم را نیز برانگیخت. این فیلم که به کارگردانی یک فیلمساز همیشه معترض ساخته شده، به حدی ضعیف و بی‌سر و ته است که باعث شد، تعداد قابل توجهی از مخاطبان این فیلم به صفحات شخصی عوامل آن در فضای مجازی مراجعه و انتقادات خود را مطرح کنند. دو فیلم قبلی همین کارگردان نیز به خاطر ضعف مفرط ساختاری و محتوایی، امکان نمایش نیافتند و این فیلمساز در مصاحبه هایی، مدعی توقیف و سانسور فیلم‌های خود شد!

“کیهان” با اشاراتی که یادآور  یادداشت احمد طالبی نژاد درباره کاهانی است افزود: یک منتقد شبه روشنفکر، در یادداشتی در روزنامه «شرق» با متهم کردن این فیلمساز به «تظاهر به اپوزیسیون بودن» و «دو دوزه بازی» نوشت که او از روی عمد کار‌هایی انجام می‌دهد که فیلم‌هایش با مشکل مواجه شوند.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۸:۲۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=53389

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code