۰۵۰۱۱۴۰۲

آهنگ‌ساز «گل گلدون من» در آتش!+عکس

سینماژورنال: روز گذشته تصویری از فریبرز لاچینی آهنگساز سرشناس ایرانی و سازنده قطعانی همچون «گل گلدون من»، «قلک چشات»، «ای وطن» و «لالایی» روی تخت بیمارستان منتشر شد.

به گزارش سینماژورنال لاچینی روز جمعه در اثر انفجار گاز در خانه‌اش در تهران دچار سانحه آتش‌سوزی شد و به بیمارستان سوانح و سوختگی مطهری انتقال داده شد اما برای رسیدگی بهتر، به بیمارستان دیگری كه از نظر امكانات پزشكی مجهزتر باشد، منتقل شد.

تکذیب شایعه خودکشی

با خبر کوتاه صدمه‌دیدن او در حادثه آتش‌سوزی در صفحات مجازی اخبار فراوان و شایعاتی درباره خودکشی وی منتشر شد اما واقعیت این است این آهنگ‌ساز ایرانی به دلیل مستعمل بودن سیستم گازرسانی خانه اش دچار آتش‌سوزی شده و تاكنون مورد سه جراحی قرار گرفته است، ولی خوشبختانه تا پایان هفته از بیمارستان مرخص می‌شود.

حال او خوب است و دستهایش آسیب ندیده

الناز یوسفی، دستیار او، در مورد آخرین وضعیت لاچینی به “شرق” گفت: سومین جراحی نیز انجام شد. حال او خوب است و از نظر چشم‌ها و دست‌هایش دچار سلامتی كامل است. تا پایان هفته نیز از بیمارستان مرخص خواهد شد.

او همچنین گفت: آتش‌سوزی آسیبی به دست‌های این نوازنده برای فعالیت در زمینه موسیقی نزده است.

پاییز طلایی
فریبرز لاچینی متولد سال ١٣٢٨ است. او در دانشگاه سوربن پاریس تحصیل کرده است. او علاوه بر ساخت موسیقی فیلم‌ها، با هنرمندانی مانند سیمین غانم، محمد نوری و…نیز همكاری داشته است.


لاچینی علاوه بر آهنگ‌سازی در عرصه موسیقی متن نزدیک به صد اثر در قالب فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی و خلق آلبوم‌های بسیار موفق “پاییز طلایی” برای خوانندگان پاپ فراوانی هم ملودی ساخته است. مهم‌ترین کارهای زنده‌یاد محمد نوری از ساخته‌های فریبرز لاچینی هستند

 

فریبرز لاچینی در تخت بیمارستان
فریبرز لاچینی در تخت بیمارستان
image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۷:۳۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=7816

بعدش؟

مطالب اخیر

یک نظر برای مطلب "آهنگ‌ساز «گل گلدون من» در آتش!+عکس"

  1. حامد گفت:

    آهنگ گل گلدون من از فریدون شهبازیان است نه فریبرز لاچینی!

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code