۲۸۰۵۱۴۰۱

۶۰۰ هزار تومان بدهید و در کاخ مردمی جشنواره فیلم ببیند و سلفی بگیرید

سینماژورنال: امسال در کنار کاخ اصلی جشنواره که در مرکز همایشهای برج میلاد واقع شده است کاخی مردمی هم برای جشنواره درنظر گرفته شده است؛ کاخی که در پردیس ملت واقع شده است و علاقمندان سینما می‌باید برای تماشای هر سری یازده تایی فیلم در این کاخ، کارتهایی به مبلغ ۲۰۰ هزار تومان بخرند.

به گزارش سینماژورنال به عبارت بهتر اگر کسی بخواهد تمامی فیلمهای دو بخش سودای سیمرغ و نگاه نو را ببیند باید سه کارت تهیه کند و به عبارت بهتری ۶۰۰ هزار تومانی هزینه کند.

حالا در قبال این ۶۰۰ هزار تومان علاوه بر تماشای ۳۳ فیلم بخشهای اصلی چه چیزی نصیب این مخاطب می‌شود؟

آن طور که دبیرخانه جشنواره برنامه ریزی کرده است علاوه بر حضور اهالی سینما در زمان برپایی جشنواره در پردیس ملت، نمایشگاهی برای آثار منتخب بخش مسابقه تبلیغات سینما در این سینما برپا خواهد شد و در کنار آن قبل از نمایش هر فیلمی مراسم رونمایی هم با حضور عوامل فیلم برگزار خواهد شد و به این ترتیب مخاطبان می توانند ضمن گپ و گفت با هنرمندان مورد علاقه خود با آنها عکس یادگاری هم بیندازند.

برنامه های کاخ مردمی
برنامه نمایش فیلم ها در پردیس سینمایی ملت به مدت ۱۱ روز در این سینما برپاست و شاهد مراسم معرفی آثار حاضر در بخش های مختلف جشنواره است.

مراسم رونمایی آثار بخش “نگاه نو” در کاخ مردمی هر روز ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۷:۳۰ برگزار می شود؛ همچنین نمایش فیلم های حاضر در این بخش از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹:۳۰ خواهد بود.

مراسم رونمایی از آثار بخش سودای سیمرغ (۱) هر روز ساعت ۱۹ تا ۲۰ برگزار می شود همچنین نمایش فیلم های حاضر در این بخش از ساعت ۲۰ تا ۲۲ خواهد بود.

مراسم رونمایی از آثار بخش سودای سیمرغ (۲) هر روز ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲:۳۰ برگزار می شود و نمایش فیلم های حاضر در این بخش از ساعت ۲۲:۳۰ تا ۲۴ خواهد بود.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=16885

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code