۱۷۰۹۱۴۰۱

“۳۶۰” درجه؛ پرفروشترین و “مزارشریف”؛ کم فروشترین فیلمهای ایرانی بین‌الملل فجر

سینماژورنال: پیش فروش اینترنتی بخش بین الملل فجر بیش از هر چیز مواجه شده است با اقبال بالای مخاطبان برای خرید بلیت آن دسته از فیلمهای ایرانی که در بخش ملی حضور نداشته اند.

به گزارش سینماژورنال از جمله این فیلمها “۳۶۰ درجه” سام قریبیان است که در ساعات ابتدایی پیش فروش اینترنتی تقریبا تمامی بلیتهای آن به فروش رفته است.

دیگر فیلم ایرانی که در بخش ملی جشنواره نبود و در بخش بین الملل به نمایش درمی آید “قندون جهیزیه” ساخته علی ملاقلی پور است که آن هم با اقبال نسبی مخاطبان در پیش فروش مواجه شده است.

دو فیلم “من دیه گو مارادونا هستم” و “اعترافات ذهن خطرناک” نیز از جمله فیلمهای پرمخاطب در پیش فروش اینترنتی بین الملل فجر بوده اند.

“در دنیای تو ساعت چند است” هم در زمره پرمخاطبان است

بعد از آن “در دنیای تو ساعت چند است” عاشقانه اروپایی(!) صفی یزدانیان قرار دارد که احتمالا بواسطه حمایت برخی منتقدان از آن در پیش فروش اینترنتی مخاطبان فراوانی داشته است.

“خداحافظی طولانی” به کارگردانی فرزاد موتمن بواسطه کاندیداتوریهای فراوانی که در جشنواره داشت نیز در زمره پراقبال ترین فیلمها در پیش فروش اینترنتی بوده است.

“مزارشریف”؛ کم فروشترین فیلم

کم مخاطب ترین فیلم در پیش فروش هم “مزار شریف” بوده که علیرغم کیفیت قابل اعتنایش اقبال مخاطبان در پیش فروش بلیت به آن چندان جلب توجه نمی کند.

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۴:۲۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=3185

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code