۱۱۰۹۱۴۰۱

۲۴ ساعت بعد از انتشار خبر ازدواج دوم؛ آزاده نامداری صفحه اینستاگرامش را کاملا “صفر” کرد!!!/آیا این خیابان بن‌بست، تصویری است از خود واقعی آزاده نامداری؟!/آقای یوسف اباذری! نظر شما چیست؟

سینماژورنال: عجب حکایتی شده است حکایت صفحات اجتماعی چهره های ما.

به گزارش سینماژورنال دیگر نمی توان گفت این صفحات صرفا تصویری ساختگی از اوضاع و احوال سلبریتی ها ارائه می کنند.

حالا دیگر ارتباط رخ به رخ و البته بی سانسوری که مخاطبان با چهره های معروف در این صفحات دارند باعث شده این چهره ها نیز مجبور شوند در این فضا هم که شده، کمی به خود واقعی خویش نزدیک شده و در پاسخگویی به واکنشها دست از تظاهر بردارند.

اتفاقی که در ساعات پایانی دوشنبه شب و پس از اعلان رسمی خبر نکاح ثانویه آزاده نامداری با سجاد عبادی در صفحه اینستاگرامش آغاز شد(اینجا را بخوانید) با ارائه اطلاعات کامل از سبقه خانوادگی شوهر دوم نامداری(اینجا را بخوانید) ادامه داشت و حین تمام این اتفاقات، صفحه اینستاگرام این مجری بود که رویه صریح واکنشها را می دید.

مخاطبان یک به یک به صفحه این چهره هجوم آورده و در کنار تبریک برخی از مخاطبان، این زیر سوال بردن ازدواج دوم وی بود که کامنتهای تند و خشنی را موجب شد.

این خشونت، ۲۴ ساعت بعد، کار را به اقدامی ضربتی کشاند؛ نامداری تمام پستهای صفحه اینستاگرامش را پاک کرد و خلاص!!!

برای برون ریزی جای دیگری را پیدا کنید

حالا دیگر وقتی مخاطبی خوشحال یا عصبانی از شنیدن خبر ازدواج دوم این مجری به صفحه اش می رود تا برون ریزی کند با صفحه ای خالی از هر عکس یا ویدیویی روبرو می شود.

تنها تصویر، تصویر پروفایل نامداری است به همراه یکی از آن لبخندهای همیشگی که سالهاست به دوربین ها عرضه می کند.

اینجا دیگر خیابان بن بست است! بن بستی که بی بروبرگرد نشان از اوضاع روحی این مجری در ساعات بعد از اعلان ماجرای ازدواج دومش دارد.

بدا به حال این مجری

اصلی ترین هدف انسانها از ازدواج رسیدن به آرامش است و بدا به حال نامداری که انتشار خبر ازدواج دومش مخل آرامش اش شد.

شک نباید کرد که در این حال بد، ورای خود نامداری، این اینستاگرام است که نقش اصلی را دارد و البته که نامداری هم خوب این مساله را درک کرده که قبل از هر توضیح مجدد یا تلاش برای حل متکی بر دیالوگ مساله به سمت سکوت و پاک کردن پستهای اینستایش رفته است!

صفحه به صفر رسیده آزاده نامداری
صفحه به صفر رسیده آزاده نامداری

خیابانی بن بست با ساکنان سکوت

حالا وقتی مخاطبان وارد صفحه این مجری می شوند انگار وارد خیابان یا کوچه بن بستی شده اند که هر چه زودتر بهتر است از آن خارج شوند.

البته برخی نیز پیگیرتر از آن هستند که از خیر روبرویی با ساکنان خانه های یک کوچه بن بست هم بگذرند!
این عده وقتی وارد اینستای خالی از پست نامداری می شوند سراغ دایرکت شخصی رفته و برای وی پیام خصوصی می فرستند؛ پیامهایی که البته فقط نامداری می تواند آنها را بخواند و البته که در این اوضاع اینکه پیامی خوانده شود کمی دور از ذهن است…

اینجا نه استودیوی جام جم است و نه صفحه مشاوره فلان مجله

بله، اینجا دیگر تصویر واقعی خانم نامداری را می بینید! ایشان خسته از گلایه ها، طعنه ها و متلکها، می خواهد سکوت کند.
اینجا دیگر یکی از استودیوهای جام جم نیست که نامداری را مجبور کند حرفهایی بزند که به آنها اعتقادی ندارد.
اینجا دیگر صفحه مشاوره فلان مجله سبک زندگی نیست که نامداری را به همدلی با بیمارانش(!) دعوت کند.
اینجا اینستاگرام است و همان طور که مخاطبان می توانند گزنده ترین انتقادات را در آن نثار نامداری کنند، او نیز می تواند خیلی راحت تمام پستها و کامنتها را پاک کند و خلاص.

آقای اباذری! نظر شما چیست؟
داستان آیا با این فرمت ناگهانی تمام شده است؟ هرگز.
بحث در گروههای اجتماعی و دورهمی های خانوادگی تازه بالا گرفته و هیچ بعید نیست همین روزها به مانند پدیده مرتضی پاشایی یکی از جامعه شناسان مثلا یوسف اباذری هم وارد کارزار شده و در این باره نظرفرسایی کند.

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=10936

بعدش؟

مطالب مرتبط

3 نظر برای مطلب "۲۴ ساعت بعد از انتشار خبر ازدواج دوم؛ آزاده نامداری صفحه اینستاگرامش را کاملا “صفر” کرد!!!/آیا این خیابان بن‌بست، تصویری است از خود واقعی آزاده نامداری؟!/آقای یوسف اباذری! نظر شما چیست؟"

 1. مهران گفت:

  دلیل اصلی چنین مشکلاتی خیلی وقتها شما رسانه ها هستید.
  وقتی ایشون در صفحه شخصی خود فقط پیام ازدواج شون را دادند و دلشون نخواست اطلاعات بیشتری رو با مخاطبانشون در میون بزارن چرا شما رفتی رگ و ریشه شوهر ایشون رو در اوردی. وقتی حریم خصوصی کسی رو فاش می کنی انتظار داری چه اتفاقی بیفته. مشکل اصلی، بسیاری از رسانه های امثال شما هستند که با “تجسس” در زندگی دیگران کاری که شرعا ، عرفا و اخلاقا نادرست برای چند کلیک بیشتر با زندگی افراد بازی می کنند. از یک طرف سلبرتی ها به خاطر هواداراشون و احترام به اونها بخشی از زندگی و کارهاشون را با اونها به اشتراک میزارن و از طرفی این کارشون به واسطه یک سری افراد و رسانه دامن خودشون رو میگیره. نتیجه هم میشه پاک کردن مسئله. چیزی که خیلی از سلب های ایرانی اون کار رو کردن.
  خواهشا به حریم خصوصی افراد احترام بزارید…

 2. saeedeh گفت:

  قطعا دلیل اصلی خود افراد هستن. کسی که خودش برای خودش هرروز یه حاشیه ای درست میکنه باصحبتهای عجیب غریبش، دیگه چه انتظار از رسانه ها؟ بنظرمن این خانم یه سناریست مظلوم نماست فقط. حرفاش و رفتارشم دور از فهم و درک یک انسان متفکره. خدا بخیرکنه که بازیگرم شدن تازگیا.

  • دیبا گفت:

   کاملا موافقم…. خانم نامداری وقتی تشنه توجه و مطرح شدن هستن، و هر روز یه حاشیه جدید برای تیتر شدن پیدا میکنن باید فکر عواقب کارشون هم باشن

   به هرحال متاسفم برای زنی که آشیونه ش رو روی خونه یه زن دیگه میسازه

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code