۰۸۰۹۱۴۰۰

“۱۷۵ غواص” اواخر مهرماه کلید می‌خورد

سینماژورنال: سعید چاری کارگردان جوان سینمای ایران که مدتهاست مشغول کار بر روی سناریوی “۱۷۵ غواص” است از کلید خوردن این پروژه در اواخر مهر ماه خبر داد.

به گزارش سینماژورنال سعید چاری در ارتباط تأخیر آغاز فیلمبرداری فیلم سینمایی «۱۷۵ غواص» به “فارس” گفت: تا به این لحظه یکی از دلایل تعویق فیلمبرداری «۱۷۵ غواص» گرمای هوا بوده است. به دلیل اینکه بیشتر فیلمبرداری این اثر سینمایی قرار است در جنوب کشور انجام شود طی بررسی‌هایی که انجام شد دریافتیم بگذاریم گرمای خرماپزان جنوب را بگذرانیم و بعد از آن به سراغ فیلمبرداری برویم.

وی در ادامه افزود: قطعا در آن گرما هم گریم بازیگران با مشکل مواجه می‌شد و هم دوربین‌های فیلمبرداری نمی‌توانستند آن تصویری را که مدنظر داشتیم ارائه کنند. از طرفی باید بگویم که موقعیت زمانی فیلم در پاییز بوده است آب و هوایی پاییزی نیز ما را به آنچه که در فیلمنامه وجود دارد نزدیک می‌کند.

این کارگردان در ارتباط با تمدید قرار داد بازیگران فیلم گفت: تا به این لحظه که قرار است با همان بازیگرانی که پیش از این صحبت کرده‌ بودیم کار را پیش ببریم که تنها چند بازیگر دیگر به ما اضافه خواهند شد. به احتمال بسیار زیاد قبل از ۲۰ مهرماه سال جاری فیلمبرداری را در جنوب کشور آغاز خواهیم کرد و پیش از آن تنها به مدت ۱۵ روز وارد پیش تولید جدی خواهیم شد تا شرایط را برای آغاز کار فراهم کنیم.

چاری در پایان خاطر نشان کرد: مدت زمان براورد شده برای فیلمبرداری فیلم سینمایی «۱۷۵ غواص» ۴۵ روز است و اولین نمایش این فیلم در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر سینمای ایران خواهد بود.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=28668

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code