۰۹۰۳۱۴۰۲

۱۶ سال بعد از همراهی با شادمهر عقیلی در «شب برهنه»⇐سعید سهیلی «حرومی» را با مضمون موسیقی می‎سازد⇔نویسنده «آب نبات چوبی» در تیم نگارش حضور دارد!

سینماروزان: سعید سهیلی که آخرین ساخته اش «گشت۲» جزو پرفروشترین فیلمهای تاریخ سینمای ایران بوده است قصد ساخت فیلمی با عنوان «حرومی» را دارد؛ فیلمی کمدی-اجتماعی که مضمونی درباره موسیقی دارد.

به گزارش سینماروزان علی اصغری نویسنده ای که پیش از این در نگارش فیلمنامه هایی همچون «دهلیز»، «آب نبات چوبی» و «شیفت شب» حضور داشته است به عنوان همکار سناریست «حرومی» حضور دارد.

سعید سهیلی که به سیاق سالهای اخیر خودش تهیه فیلم جدیدش را برعهده گرفته است با اشاره به اینکه ظرف یک ماه آینده برای دریافت پروانه ساخت «حرومی» اقدام خواهد کرد به «بانی فیلم» گفت: «حرومی» نام موقت فیلمی است که مضمونی اجتماعی با رگه های کمدی دارد. فیلم به موسیقی در کشور میپردازد و بر این اساس قصد داریم از بازیگرانی استفاده کنیم که دستی در موسیقی دارند.

سهیلی ادامه داد: «حرومی» فیلمی است پربازیگر و البته دارای تعدد لوکیشن. فیلمبرداری به طور کامل در تهران انجام میشود و فضاهای مختلفی از مناطق شهری را دربرمیگیرد.

سعید سهیلی که درنظر دارد «حرومی» را به جشنواره بیاورد هرچند پیش از این به طور مستقیم موسیقی را زیربنای آثارش قرار نداده بود اما ۱۶ سال قبل قبل از یک خواننده-موزییسن محبوب یعنی شادمهر عقیلی به عنوان نقش اصلی یک درام حادثه ای به نام «شب برهنه» استفاده کرده بود.

سعید_سهیلی_و_شادمهر_عقیلی_پشت_صحنه_شب_برهنه_
سعید سهیلی(تسبیح به گردن) و شادمهر عقیلی(با سر بانداژ شده) در پشت صحنه «شب برهنه»
image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۶:۴۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=41304

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code