۰۷۰۹۱۴۰۱

۱۶ سال بعد از “مومیایی۳″⇐چهارمین همکاری پرستویی و مهتاب کرامتی شکل گرفت…

سینماژورنال: کیوان علیمحمدی و امید بنکدار زوج کارگردانی که اخیرا درام موزیکال “ارغوان” را روی پرده داشتند این روزها درگیر پیش تولید تازه ترین فیلم خود “هم نام” شده اند.

به گزارش سینماژورنال نکته جالب درباره این فیلم آن است که پرویز پرستویی و مهتاب کرامتی در آن نقشهای اصلی را بازی می کنند. این دو بازیگر شانزده سال قبل و در کمدی “مومیایی۳” محمدرضا هنرمند برای اولین بار در برابر هم ایفای نقش کرده بودند، هفت سال بعد از “مومیایی۳” نیز در “پاداش سکوت” همبازی بودند. آخرین همکاری این دو بازیگر مربوط به هفت سال قبل بود در “بیست” عبدالرضا کاهانی.

بنا به اطلاعات ارائه شده در “سینما” این چهارمین فیلم مشترک کیوان علیمحمدی و امید بنکدار است که قرار است بزودی جلوی دوربین برود. توافقات نهایی با پرویز پرستویی، مهتاب کرامتی و یکتا ناصر برای بازی در “هم نام” انجام شده تا این سه بازیگر جلوی دوربین این فیلم بروند.

در این میان مهتاب کرامتی برای سومین بار است که بعد از «شبانه روز» و «ارغوان» با بنکدار و علیمحمدی همکاری می کند.

اولین همکاری پرستویی و ناصر با این دو کارگردان
اما پرستویی و یکتا ناصر برای اولین بار است که با این دو کارگردان همکاری می کنند.

دست اندرکاران “هم نام” این روزها سرگرم مذاکره برای جذب سرمایه و انتخاب دیگر عوامل هستند. مطابق سه ساخته قبلی بنکدار و علیمحمدی، مرتضی صمدی مدیر فیلمبرداری این فیلم خواهد بود. فیلمی که فیلمنامه اش به‌طورمشترک توسط علیمحمدی، بنکدار و علی حیدری به نگارش درآمده است.

روایتی از دهه ۶۰ تا دهه ۹۰

“هم نام” یک درام عاشقانه است که داستانش در دو دهه ۶۰ و ۹۰ روایت می شود.

روایتی که ظاهرا شبیه فیلم «ارغوان» است با این تفاوت که این فیلم در سه دهه ۵۰، ۸۰ و ۹۰روایت می شد.

پروانه ساخت این فیلم آبان ماه سال قبل از سوی اداره نظارت و ارزشیابی وزارت ارشاد صادر شده که دو بار تمدید شده است. تهیه کنندگی «هم نام» را بنکدار و علیمحمدی به طور مشترک بر عهده دارند

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۴ دی ۱۳۹۴ - ۷:۰۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=15528

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code