۱۸۰۳۱۴۰۲

۱۳ سال بعد از آوازخوانی با تیپ «بامشاد»⇐رضا شفیعی‌جم به طور رسمی خواننده شد

سینماروزان: بعد از بازیگرانی مثل حامد بهداد، بهرام رادان، مهران مدیری و کورش تهامی که در این سالها خوانندگی را هم تجربه کرده اند حالا رضا شفیعی جم بازیگر طنزهای تلویزیونی هم به طور رسمی خواننده شد.

به گزارش سینماروزان شفیعی جم که از جمله بازیگرانی است که با همراهی در «ساعت خوش» و ایفای کاراکتر «دریک پلنگ» مورد توجه قرار گرفت اوایل دهه هشتاد در سریال «نقطه چین»مهران مدیری ایفای تیپی به نام «بامشاد» را برعهده داشت که هرازگاه به خواندن آوازی با مطلع «بی وفایی…» میپرداخت.

حالا سیزده سال بعد از «نقطه چین» شفیعی جم به طور رسمی با تازه ترین کمدی-تجاری آرش معیریان با نام «دم سرخها» خوانندگی را هم تجربه خواهد کرد.

محمد فرشته نژاد که کار ساخت موسیقی متن «دم سرخها» را برعهده داشته است در چرایی استفاده از شفیعی جم برای خوانندگی به «مهر» گفت: به دلیل توانایی و علاقه فراوانی که در رضا شفیعی جم برای خوانندگی وجود دارد، فضای آثاری که تولید کردیم جالب است و مخاطبان بدانند که با کاراکتر بسیار جالب توجهی از رضا شفیعی جم در حوزه موسیقی رو به رو خواهند شد.

این آهنگساز درباره دلیل استفاده از یک بازیگر در مقام خواننده توضیح داد: ما می توانستیم برای قطعات باکلام از خوانندگان حرفه ای استفاده کنیم اما استفاده از بازیگر برای ضبط قطعات تجربه جالب توجهی است و رضا شفیعی جم هم آنقدر توانمند بود که توانست از پس کار بر بیاید.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۸:۳۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=42326

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code