۳۰۱۰۱۴۰۰

«هزارپا» در مرز ۹میلیارد/«دشمن زن» علیرغم توقیف شهرداری در آستانه ۳میلیارد/«خجالت نکش» ۴٫۵میلیاردی شد/«به وقت خماری» به نزدیکی میلیارد رسید/بهمن کامیار با دو فیلم(!!) در قعر جدول فروش!+آمار کامل فروش

پردیس+سمرقند

سینماروزان: بعد از «تکزاس» که رقم فروش ۱۳میلیارد را رد کرده این کمدی «هزارپا» است که با نزدیک کردن فروش خود به ۹میلیارد رده دوم آمار فروش را به خود اختصاص داده است. «فیلشاه» هم همچنان سالنهایی دارد که باعث شده فروشش از ۸میلیارد بگذرد.

به گزارش سینماروزان «خجالت نکش» فروش خود را به ۴٫۵میلیارد رسانده است و بعد از آن «عصبانی نیستم» و «چهارراه استانبول» قرار دارند که هر دو از ۳میلیارد عبور کرده اند.

کمدی «دشمن زن» که گرفتار توقیف شهرداری شده رقم فروش خود را در آستانه ۳میلیارد می بیند ولی «دلم میخواد» که از قر کمر رضا کیانیان بهره می برد به سختی به ۱٫۵میلیارد رسیده است.

«دارکوب» با انبوه تیزرهای تلویزیونی از یک میلیارد گذشته است و کمدی «به وقت خماری» توانسته به نزدیکی یک میلیارد برسد. فیلم عروسکی-کودکانه «خاله قورباغه» علیرغم حجم انبوه سالنها بعد از یک هفته به زحمت فروشش به ۷۰۰ میلیون رسیده که رقمی نومیدکننده است برای فیلمی که تهیه کننده اش اغلب سعی کرده خود را فردی صاحبنظر در حوزه سینمای کودک بداند!!!

«در وجه حامل»، «شماره ۱۷سهیلا» و «مرداد» سه فیلم قعرنشین آمار فروشند که رویهم فروششان به نیم میلیارد هم نرسیده! عجبا که دو فیلم از این سه فیلم قعرنشین یعنی «در وجه حامل» و «مرداد» را بهمن کامیار ساخته است.

آمار فروش تا ابتدای جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–تکزاس ۱۳ میلیارد و ۳۵۰میلیون(۹۳روز)

–هزارپا ۸میلیارد و ۷۰۰میلیون(۱۶روز)

–فیلشاه ۸میلیارد و ۱۶۰ میلیون(۱۲۸ روز)

–خجالت نکش ۴میلیارد و ۵۰۰میلیون(۷۹ روز)

–عصبانی نیستم۳میلیارد و ۶۴۰میلیون(۷۹روز)

–چهارراه استانبول ۳میلیارد و ۳۲۰میلیون(۷۹ روز)

–دشمن زن ۲میلیارد و ۶۵۰ میلیون(۳۷ روز)

–دلم میخواد ۱میلیارد و ۵۰۰ میلیون(۳۷ روز)

–دارکوب ۱میلیارد و ۱۰۰ میلیون(۲۳ روز)

–به وقت خماری ۸۱۰ میلیون(۲۳ روز)

–خاله قورباغه ۷۰۰ میلیون(۲۳ روز)

–در وجه حامل ۱۸۱ میلیون(۳۷ روز)

–شماره ۱۷سهیلا  ۱۲۵ میلیون(۳۰ روز)

–مرداد ۶۸میلیون (۲۳ روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=51234

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code