۰۷۱۱۱۴۰۰

مالک آپارات و فیلمیمو، “سینماتیکت” را هم صاحب شد!!!

صبا+ویژن+سینما+تیکت

سینماروزان: در روزهای تعطیلی سینما و کساد سینماتیکت، مالک آپارات و فیلیمو، سینماتیکت سامانه منسوب به مدیرعامل سینماشهر را مالک شد.

هلدینگ صباایده مالک برندهای آپارات، فیلیمو و صباویژن که تا پیش از این بخشی از سهام سینماتیکت را در اختیار داشت، با کامل کردن سبد سهام خود از این پلتفرم فروش آنلاین بلیط سینما، مالک صددرصدی آن شد.

این هلدینگ با سابقه ۱۵ سال فعالیت در کسب و کارهای فناورانه و با فعالیت تخصصی در دو حوزه VOD(ویدیوی درخواستی) و UGC(کاربرمحور) یکی از قدیمی‌ترین فعالان صنعت محتوا با تمرکز بر فضای آنلاین محسوب می‌شود.

صباایده که تا پیش از این ۴۵ درصد از سهام سینماتیکت را در اختیار داشت، با ادعای حمایت بیشتر از کسب و کارهای مرتبط با زمینه فعالیت‌اش، اقدام به خرید باقی مانده سهام سینماتیکت کرده است.

صباایده هدف خود از این سرمایه‌گذاری را تحول در حوزه بلیط فروشی آنلاین سینما، ایجاد رونق در بازار بلیط فروشی آنلاین با هدف حمایت از سینماها و سینماداران، توسعه دانش فنی و زیرساختی سامانه بلیط فروشی در حوزه فرهنگ و هنر، نزدیک‌ کردن بیشتر فضای آفلاین و آنلاین سینما و نیز رقم زدن چشم اندازهایی برای بهبود خدمات محتوایی در آینده سینمای ایران دانسته است.

سینماتیکت پلتفرمی با سابقه هشت سال حضور در صنعت سینمای ایران است که به عنوان قدیمی‌ترین و اولین سامانه فروش آنلاین بلیط سینما شناخته می‌شود و صباایده امیدوار است با حمایت‌های مالی و معنوی از استارتاپ در حال رشد سینماتیکت و با اشتراک گذاری دانش تخصصی که در طول سال‌ها کسب‌وکار فناورانه به دست آورده، در ادامه این همکاری، نوآوری‌هایی را در صنعت سینما ایران و به ویژه فضای آنلاین رقم بزند.

سینماتیکت پیش از این منسوب به مجید مسچی مدیر موسسه سینماشهر از زیرمجموعه‌های سازمان سینمایی بود و با تغییر اخیر، حضور مسچی و نزدیکانش در این سامانه به حداقل رسید!

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=59730

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "مالک آپارات و فیلمیمو، “سینماتیکت” را هم صاحب شد!!!"

  1. الی گفت:

    خدا برکت بده به پولای برادران …

  2. باقر گفت:

    چه جالب
    همه چیزو داره میخره

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code