۱۲۰۷۱۴۰۲

«غول برره» هم خواننده شد!!!

سینماروزان: در سالهای اخیر بازیگران فراوانی بوده اند که تجربیات خود را در خوانندگی هم داشته اند؛ از حامد بهداد و شهاب حسینی تا بهرام رادان و محمدرضا هدایتی و کوروش تهامی.

به گزارش سینماروزان هرچند اغلب تجربیات خوانندگی بازیگران به نتیجه درخوری منجر نشده اما همچنان در میان بازیگران علاقه وجود دارد برای خوانندگی.

به تازگی احمد ایراندوست بازیگر جنوبی سینما و تلویزیون که در «شبهای برره» ایفاگر «غول برره» و در «اخراجیها۲» ایفاگر یک افسر بعثی بود تصمیم گرفته آلبومی را به بازار ارائه کند.

این آلبوم «حسرت» نام دارد و ایراندوست در توضیح ویژگی های این آلبوم به «قانون» گفت: آلبوم «حسرت» شامل هشت قطعه موسیقی است که با همخوانی نیما شمس تهیه شده است.

وی ادامه داد: یکی از این قطعه ها به نام «حسرت» که نام آلبوم نیز برگرفته از آن است حال و هوای خاصی دارد. قطعه «حسرت» یک کار احساسی با ملودی آرام است که تصمیم گرفته ایم این قطعه را به بازماندگان دو حادثه اخیر کشور؛یعنی زلزله زدگان کرمانشاه و خانواده های جانباختگان حادثه هوایی یاسوج تقدیم کنیم.

ایراندوست با اشاره به تیم حرفه ای که او و نیما شمس  را در ساخت این اثر همراهی کرده اند،گفت: شراره رخام و میلاد آذین نقش بسیار موثری در به ثمر نشستن این آلبوم به ویژه آهنگ «حسرت» داشته اند.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۶:۳۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=48305

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "«غول برره» هم خواننده شد!!!"

  1. بابک احمدی گفت:

    صداش رو شنیدم. فوق العاده و خیره کننده ست . مشتاقانه منتظر انتشارشم!

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code