۰۴۱۱۱۴۰۰

اعلام برائت داور دوپاسپورته از همکاری با سازمان ارزشی اوج⇐هیچ ارتباطی میان من و سریال «صدام» وجود ندارد!/گرین‌کارت ندارم⇔سینماروزان: احتمالا PR card هم ندارید؟

سینماروزان: ساعاتی قبل رسانه اصولگرای « مشرق» خبر داده بود که محمدرضا هنرمند یکی از داوران دوپاسپورته جشنواره امسال فجر بنا دارد سریال «خانه عنکبوت» یا همان «صدام» را با حمایت سازمان هنری-رسانه ای اوج به تهیه کنندگی منوچهر محمدی بسازد(اینجا را بخوانید) اما هنرمند در گفتگو با «برنا» این مسأله را از بیخ و بن تکذیب کرد.

به گزارش سینماروزان هنرمند گفت: این خبر کذب محض است. در حال حاضر هیچ ارتباطی میان من و منوچهر محمدی با این سریال و آن سازمان خاص وجود ندارد.

این کارگردان در ارتباط با تازه‌ترین فعالیت‌های‌خود، خاطرنشان کرد: در حال حاضر گروهی از نویسندگان مشغول نگارش سناریوی سریالی با عنوان «الف‌ویژه» هستند که خودم هم بر نوشتن آن نظارت دارم. به احتمال قوی اردیبهشت سال آینده ساخت این سریال را آغاز می‌کنیم، هرچند متن آن باید ابتدا مورد تائید خودم قرار بگیرد.

وی درباره حواشی پیرامون اقامتش در کانادا در سالهای اخیر اظهار داشت: نه گرین کارت دارم نه دو تابعیتی هستم، البته این مسئله را جرم نمی‌دانم و در ارتباط با صحبت‌های مطرح شده توسط مجری برنامه “هفت” باید اعلام کنم که تنها به مدت چهارماه سال ۲۰۱۵ در کانادا زندگی کردم، ولی بهروز افخمی یک سال و نیم با همسر دوم خود در این کشور زندگی کرد و در همین کشور فرزندش متولد شد.

به گزارش سینماروزان آنچه هنرمند درباره گرین کارت نداشتن و دوتابعیتی نبودن گفته البته منافی اقامت در کانادا نیست؛ به هر حال «گرین کارت» کارت سبزی است برای حضور در ایالات متحده و نه کانادا و داشتن کارت اقامت در کانادا یا همان PR card به معنای تبعه بودن نیست اما مجوزی است برای زندگی و احیانا کار در این کشور. پرسش این است که هنرمند کارت اقامت در کانادا هم ندارد؟

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=34924

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code