۱۰۱۱۱۴۰۱

دلجویی ایوبی از دبیر اسبق جشنواره فجر درست پس از طرح پرسش درباره چرایی حمایت یک کانال ضدّنظام از ایشان؟!

سینماروزان: داستان دنباله دار درگیریهای محمدرضا عباسیان دبیر اسبق جشنواره فیلم فجر و رییس سابق موسسه رسانه های تصویری با حجت ا.. ایوبی رییس سازمان سینمایی که با انتشار یک نامه حراستی در رسانه ای شبه اصولگرا کلید خورده بود تا همین دو هفته قبل ادامه داشت.

به گزارش سینماروزان این درگیری از اواخر تیرماه و با انتشار نامه حراستی مذکور کلید خورد(اینجا را بخوانید) و تا امروز که عباسیان از دیدار مستقیم با ایوبی خبر داد ادامه داشت.

در این حدودا چهار ماه و بعد از انتشار نامه مذکور عباسیان چندین نامه خطاب به ایوبی نوشت و کوشید با الصاق اسناد و مدارک درباره اتهامات ایجاد شده شفاف سازی کند(اینجا و اینجا و اینجا و اینجا را خوانید) ولی هیچ کدام از این نامه ها پاسخ ایوبی را به دنبال نداشت تا دو هفته قبل و آخرین نامه عباسیان به ایوبی.

عباسیان در آخرین نامه خود به رییس سازمان سینمایی در کنار همه گلایه های قبلی پرسشی را طرح کرد درباره چرایی حمایت یک کانال تلگرامی ضدنظام از ایوبی(اینجا را بخوانید) و جالب است که گویا بعد از همان نامه بوده که از طرف ایوبی دیداری مشترک با عباسیان ترتیب داده شده و شرایط دلجویی از وی فراهم آمده است؛ دیداری که عباسیان در کانال شخصی اش شرح آن را آورده است.

عباسیان در کنار خبر دادن از ملاقات دونفره با ایوبی و ذکر این طعنه که ایشان توانایی بالایی در سخنوری دارد(!) از حلال کردن همه آنهایی سخن گفته که دروغ و تهمت به وی نسبت دادند.

متن کامل یادداشت عباسیان را بخوانید:

به دعوت آقای ایوبی رئیس سازمان سینمایی ملاقاتی با ایشان و در دفترشان صورت پذیرفت. ملاقاتی که باید خیلی زودتر انجام می گرفت، به تایید طرفین حتی ۳ سال پیش.

نکته مهم این ملاقات طولانی ابراز تاسف عمیق و جدی آقای ایوبی از آنچه بود که در انتشار گزارش مجعول علیه من و بر من رفته بود. فضای جلسه از ابتدا بازخواست و پرخاش نبود (حداقل از سوی من که آبرویم ریخته) چرا که ایشان بارها و صمیمانه و حتی با یادی از خانواده اش ابراز تاسف کرد و گفت قصد جبران داشته و دارد، هرچند که آنچه بر من رفته جبران ناپذیر است.

با آنکه ایمان دارم ایشان از توان بسیار بالایی در سخنوری برخوردار است و با آنکه عذرخواهی ایشان در جمع دونفره مان خیلی فاصله دارد از انتشار گسترده دروغ و تهمت علیه من در جامعه و بخصوص فضای مجازی اما حداقل لحن ایشان و بیان ایشان برای چند روزی آرامترم کرده است.
اما روی سخنم با آنها که در همه این مدت دروغهایی علیه من را بازنشر دادند و قضاوتم کردند. من همه شما را حلال می کنم به امید بخشش خداوند متعال.
والسلام علی من التبع الهدی

محمدرضا عباسیان
محمدرضا عباسیان
image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۶:۲۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=31462

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code