۱۰۱۱۱۴۰۱

یک نماینده مجلس در جلسه رأی اعتماد وزیر پیشنهادی ارشاد⇐درباره چرایی برکناری جنتی چیزی نمی گویم اما ایشان نه شهید کنسرت است و نه برای دغدغه مراجع کنار گذاشته شده!!!/آقای صالحی امیری! آیا سربازی گمنام امام زمان(عج) باعث خجالت شما بوده است که در سوابق تان به آن اشاره‌ای نکردید؟/نمی‌توانم میان عضویت در دادگاه ارتش و حضور در عرصه فرهنگ ارتباطی پیدا کنم/بنده از آقای نادران استعلام کردم مبنی بر اینکه صالحی امیری عذرخواهی کرده یا توبه‌نامه نوشته؟

سینماروزان: سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی نمایندهٔ مردم فریمان و سرخس و احمدآباد و رضویه در مخالفت با سیدرضا صالحی امیری وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه نوبت بعدازظهر امروز مجلس پشت تریبون قرار گرفت و نکات صریحی را درباره وی و البته استعفای علی جنتی بیان کرد.

بخشهای خواندنی گفته های این نماینده مجلس را بخوانید:

–نیتی جز کمک به مردم این سرزمین ندارم و دغدغه‌های فردی من نیست و انعکاس اندیشه‌های شماست.

— امروز در مخالفت با وزیر پیشنهادی سخن می‌گویم اما باید بگویم این کار را برای فرهنگ سرزمینم انجام می‌دهم زیرا حال فرهنگ بدتر از آن است که صالحی امیری از پس آن بر بیاید.

–آقای صالحی امیری! دست‌های شما خالی‌تر از آن است که بتوانید دردی از فرهنگ دوا کنید. نمی‌توانم میان عضویت در دادگاه ارتش و فرهنگ ارتباطی پیدا کنم. رئیس‌جمهور سرهنگ را برای حوزه فرهنگ معرفی کرده است.

–شما امروز می‌خواهید سکان‌دار اموری باشید که داستان‌های عبرت‌آموزی داشته است؛ آقای علی جنتی نه شهید کنسرت هستند و نه برای دغدغه دولت نسبت به سخنان مراجع کنار گذاشته شدند که اگر قرا بود اینطور باشد، باید سه سال پیش کنار گذاشته می‌شد. اما امروز چیزی نمی‌گویم چرا که از رهبر انقلاب آموخته‌ام که مراقب نگفته‌ها و گفته‌هایم باشم.

–{با اشاره به کتبی مانند “مفاهیم و نظریه های فرهنگی” و “آسیب شناسی فرهنگی در ایران”}شما کتاب‌هایی از خود منتشر کردید که معلوم نیست با چه امتیازهایی این کتاب‌ها به چاپ رسیده است. شما با کدام رانت این کتاب را به شماره ششم رسانده‌اید. ما از موسیقی‌دان حوزه فرهنگ شرم داریم. شما کتابی در مورد رایزینی در حوزه فرهنگ را نوشته‌اید اما آیا واقعا درسش را خوانده‌اید؟

–شما چند مورد سابقه برای خود نوشته‌اید. آیا سربازی گمنام امام زمان(عج) باعث خجالت شما بوده است که به آن اشاره‌ای نکردید؟ برادر سیدرضا فلاح این نام مستعار شما در وزارت اطلاعات است. ما دست برادران گمنام امام زمان(عج) را می‌بوسیم. اما اگر رای اعتماد بگیرید در مقابل با اهالی فرهنگ چگونه خواهید بود؟ سیدرضا صالحی امیری یا سیدرضا فلاح؟

–اگر سینماگری به شما رجوع کند به او چگونه می‌نگرید؟ به دنبال پرونده‌ای کردن آن هستید؟ آیا یاداشت‌های گاه‌ و بیگاه را برای موسیقی و سینما خواهید داشت؟ لطفا بگوید ما با کدام جنبه چهره شما مواجه هستیم؟

–{با اشاره به سوابق قبلی صالحی امیری} بنده از آقای نادران استعلام کردم مبنی بر اینکه صالحی امیری عذرخواهی کرده یا توبه‌نامه نوشته، اما ایشان این مسئله راتکذیب کرد. درباره پرونده دکتر توکلی نیز با وضعیت مشابهی روبرو هستیم.

 

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=30468

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code