۱۱۰۹۱۴۰۱

یک مجری تلویزیون ضمن عذرخواهی از مخاطبان بیان کرد⇐در دوران گوشت کیلویی ۱۲۰ هزار تومان، نمی‌شود با مردم شوخی کرد/از شوخی مهران مدیری ناراحت شدم!!/پیشنهاد بازی در “کاتیوشا” را داشتم!

محمدرضا+حسینی+بای

سینماروزان: محمدرضا حسینی‌بای مجری تلویزیون که اخیرا گرفتار کرونا شده در سالهای اخیر هم به‌واسطه گزارشهایش از سیل گلستان و هم بنر عیدفطر دچار حاشیه‌های مختلفی شده است ولی همچنان روال خود را در گزارش ادامه می‌داد با این حال دوز شوخی با مخاطبان را کم کرده.

به گزارش سینماروزان محمدرضا حسینی‌بای در چرایی کم شدن دوز شوخی‌هایش با مخاطبان به جام‌جم گفت: شرایط خیلی عوض شده و آن زمان که در گزارشهایم با مردم شوخی می‌کردم قیمت گوشت كیلویی ۱۲۰ هزار تومان نبود. البته گرانی بود، اما نه تا این حد. بنابراین با مردم در گزارش‌ها بیشتر شوخی می‌كردیم.

این مجری تلویزیون ضمن عذرخواهی از مردم ادامه داد: الان در این شرایط كه مردم گرفتارند، به خودم اجازه نمی‌دهم با آنها شوخی كنم. البته چند وقت پیش گزارشی درباره كرونا داشتم كه سعی كردم در آن شوخی كنم اما این روزها شوخی باید بجا و در فضای خودش قرار بگیرد. من همین‌جا از مردم عذرخواهی می‌كنم كه مشكلات‌شان حل نشده است یا این‌كه گزارش‌های ما باعث نشده مسائل‌شان رفع شود!!

حسینی‌بای افزود: مردم ما را می‌شناسند و دست‌شان به مسؤولان كه نمی‌رسد. گرچه هركدام از ما سعی می‌كنیم دغدغه‌ها و مشكلات مردم را منعكس كنیم اما تصمیم‌گیرنده نیستیم. ما هم از جنس همین مردم هستیم و مشكلات‌مان، مشكلات مردم است.

این مجری درباره شوخی‌هایی که “دورهمی” و “خندوانه” با او داشته‌اند گفت: در بحث سیل استان گلستان، مهران مدیری در برنامه «دورهمی» با من شوخی كرد. شاید اگر خبرنگار دیگری بود، این شوخی با او نمی‌شد. در ابتدا كمی از شوخی مدیری ناراحت شدم اما بعد دیدم كار آقای مدیری طنز و شوخی كردن است. بنابراین دلخور نشدم. البته پیش از مدیری چند بار در همین برنامه دورهمی با من توسط شخصیت قیمت شوخی شده بود. در «خندوانه» نیز در بخش خنداننده‌شو یكی از خانم‌های كمدین با من شوخی كرده بود!!

حسینی‌بای با اشاره به پیشنهادات بازیگری‌اش گفت: من پیشنهاد بازی در نقش خودم را در فیلم «كاتیوشا» داشتم اما نپذیرفتم. پیش از بازی در سریال “میانبر” در مجموعه «دوقلوها» هم بازی كردم اما بازتاب عجیبی درباره حضورم در این دو مجموعه ندیدم و نشنیدم شاید به این خاطر كه نقش خودم كه خبرنگارم را بازی كردم. اتفاقا برای نقش من سناریو نوشته بودند، اما من در هر دو مجموعه از روی سناریو بازی نكردم و براساس تجربیاتم حضور داشتم كه اتفاقا كارگردانها خیلی هم استقبال كردند و با یك برداشت سكانس من را گرفتند!!

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=61221

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code