۰۶۱۱۱۴۰۰

یک سکانس سینمایی⇐اعتراف عباس عبدی اصلاح‌طلب(؟!) به استفاده آزادانه او و روزنامه‌نگاران تشکل متبوعش(!) از اینترنت در تمام روزهای قطعی اینترنت!!

عباس+عبدی

سینماروزان: عباس عبدی از نیروهای نزدیک به جریان اصلاح‌طلبی، اعتراف کرده به استفاده آزادانه از اینترنت در تمام روزهای قطعی اینترنت!

عباس عبدی که در دولت اعتدال به ریاست انجمنی موسوم به روزنامه‌نگاران استان تهران رسیده اعتراف کرده به اینکه در روزهای اخیر هم خودش و هم روزنامه‌نگارانی خاص(!) دسترسی آزاد به اینترنت داشته‌اند!!

عباس عبدی به “ایسنا” گفت: از مدت‌ها پیش و بویژه پس از فیلترینگ تلگرام و با توجه به نیاز روزنامه‌نگاران به این امکان، انجام فعالیت حرفه‌ای آنان با سختی همراه شده بود از این رو درصدد بودیم که این دسترسی را بهبود بخشیم. هر چند همواره در مواضع و تمام اطلاعیه‌های خود بر حق دسترسی آحاد مردم به اطلاعات و اینترنت و شبکه‌های اجتماعی تاکید کرده‌ایم ولی واقعیت این بود که آن اتفاق بر خلاف مقررات رخ داده بود از این کوشیدیم تا از طریق دولت و با توجه به برنامه‌های اعلامی آن و وزارت ارتباطات مساله را حل کنیم زیرا همکاران روزنامه‌نگار هر روز با مشکلات ارتباطی بیشتری مواجه بودند. در نتیجه از این طریق اقدام و موافقت شد تا همکاران روزنامه‌نگار معرفی و از دسترسی آزاد برخوردار شوند که مورد موافقت قرار گرفت و همه همکاران و اعضایی که درخواست برقراری این امکان را داشتند معرفی شدند.

دقت کردید؟ عباس عبدی از این گفته که “همکاران روزنامه‌نگار” معرفی و از دسترسی آزاد به اینترنت برخوردار شده‌اند(!) ولی نگفته این همکاران روزنامه‌نگار دقیقا شامل کدام فعالان رسانه‌ای هستند؟؟ و اساسا چرا باید ایشان مرجع معرفی روزنامه‌نگاران برای دسترسی داشتن به اینترنت باشد؟

این، حداقل حق تمام رسانه‌های دارای مجوز از وزارت ارشاد است که به‌خاطر نفس کار رسانه‌ای، فعالان آنها دسترسی آزاد به اینترنت داشته باشند پس چرا دولت بجای طرف شدن با معاونت مطبوعاتی ارشاد، با عباس عبدی و تشکلی که ریاستش را برعهده گرفته، طرف شده؟؟ مگر تشکل استانی متبوع عبدی چه درصدی از جامعه روزنامه‌نگاری کل کشور را دربرمی‌گیرد که تا این حد تعیین‌کننده است؟؟؟

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=58436

بعدش؟

مطالب مرتبط

5 نظر برای مطلب "یک سکانس سینمایی⇐اعتراف عباس عبدی اصلاح‌طلب(؟!) به استفاده آزادانه او و روزنامه‌نگاران تشکل متبوعش(!) از اینترنت در تمام روزهای قطعی اینترنت!!"

 1. محمد مجاهد گفت:

  آقای عبدی
  صنف شما حتی استانی هم نیست و کافیه خودتون ارزیابی کنید چند درصد روزنامه نگارای موثر مملکت عضو این صنف هستن؟؟؟
  خنده داره که ایشون شده مرجع معرفی روزنامه نگار برای داشتن اینترنت

 2. سمیرا م.م گفت:

  این هم عاقبت یکی دیگه از اونایی که از سفارت بالا رفت
  شده ممیز اینکه کدوم خبرنگار نت داشته باسه و کدوم نه

 3. رها گفت:

  حالا اگه انجمن روزنامه نگاران مسلمان چنین کاری میکرد
  همین اقای عبدی چه برخوردی باهاشون داشت؟؟؟
  این جماعت ففط وقتی طرفدار آزادی ان که واسه خودشون باشه

 4. مرتضی الف گفت:

  هر چه باشه ایشون بچه پاسبان است. پاسبانی و … بگیری رو خوب بلده

 5. یکی گفت:

  همه با هم برابرند ولی برخی برابرتر!

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code