۲۸۰۵۱۴۰۱

یک سردار سپاه خبر داد⇐ احتمال مسمومیت سلحشور توسط سرویس‌های بیگانه

سینماژورنال: سردار ابراهیم جباری فرمانده سپاه ولی امر در مراسم بزرگداشت مرحوم سلحشور که در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می شد با معرفی سلحشور به عنوان شخصیت قرآنی، با اشاره به آیه ۵۸ سوره اعراف استدلال کرد از آدم واجد طینت پاک عقاید پاک بیرون می‌آید.

به گزارش سینماژورنال و به نقل از “حلقه وصل” وی با خواندن سلحشور از شجره طیبه تاکید کرد: تفکر قرآنی او عالمگیر شده است. هنر مبلغ و مروج ارزش‌های دینی است. یک جامعه را دگرگون می کند. رسالت هنر دینی در  تحکیم ارزشهاست. این اثرگذاری باید به لایه های زیرین جامعه رسوخ کند.

سردار جباری با تصریح این نکته که سریال یوسف پیامبر سرشار از زیبایی‌ها اخلاقی است، گفت: من در نقش حبیب بن مظاهر در نمایش حر مرحوم سلحشور دو ماه تمرین کردم؛ اما برای این کار ساخته نشده بودم.

وی افزود: سلحشور با اجرای «تاجر ونیزی» در تالار مولوی که یک ماه به طول کشید، موجب حیرت مخاطبان شد.

وی با درخواست باز کردن مسیر برای بچه‌های مسجد و میدان دادن به آنان همانند مسیر سلحشور خاطرنشان کرد چون سلحشور آثارش برآمده از قرآن بود، رویه اش ضدصیهونیستی بوده است.

فرمانده سپاه ولی امر با اشاره به خاطره معاینه دکتر در زمان درمانش که در آنجا دکتر گفته بود وی بیش از هفت ماه زنده نخواهد ماند و سلحشور سه سال برای نگارش موسی(ع) وقت نیاز داشت، تاکید کرد پس از آن معاینه آن مرحوم چهار سال زیست تا متن فیلمنامه‌اش را کامل کند.

سردار جباری احتمال داد مرحوم سلحشور توسط سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه مسموم شده باشد.

سردار ابراهیم جباری
سردار ابراهیم جباری
image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۷:۵۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=20880

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code