۱۱۰۱۱۴۰۲

یک ارگانی+سه فیلم دیگر/اعلام رسمي آثار اکران نوروز۱۴۰۲

یک ارگانی+سه فیلم دیگر/اعلام رسمي آثار اکران نوروز۱۴۰۲

سینماروزان/مهدی فلاح‌صابر: فیلم ارگانی #غریب محصول سازمان اوج در کنار سه فیلم #فسیل، #عروس_خیابان_فرشته و #ملاقات_با_جادوگر به عنوان فیلم‌های اکران نوروز۱۴۰۲ معرفی شدند.

فیلم‌های «غریب»(محمدحسین لطیفی/حامد عنقا)، «ملاقات با جادوگر»(حمید بهرامیان/حمید اعتباریان)، «فسیل»(کریم امینی/ابراهیم عامریان) و «عروس خیابان فرشته»(مهدی خسروی/محمدرضا شریفی‌نیا) به عنوان فیلم‌های اکران نوروز در شورای صنفی نمایش به ثبت رسید و نمایش سراسری آن‌ها از ۲۴ اسفند ماه آغاز خواهد شد.

روح‌الله سهرابی معاون نظارت بر عرضه سینما با اعلام خبر فوق گفت: با توجه به تقارن نوروز ۱۴۰۲ با عید فطر شرایط اکران نوروزی متفاوت‌تر از سال‌های قبل بوده و تمایل برخی صاحبان آثار به اکران همزمان با عید سعید فطر، کار چینش فیلم‌ها و رعایت تنوع مضمونی و محتوایی آثار را کمی سخت کرد که با همکاری تهیه‌کنندگان و پخش‌کنندگان فیلم‌ها و شورای صنفی، چینش آثار برای اکران نوروز به شکلی مناسب انجام شد.

سهرابی ادامه داد: انتظار می‌رود با ترکیب فیلم‌ها در ژانرهای مختلف همچون دفاع مقدس، اجتماعی و کمدی در ایام نوروز و البته ایام ماه مبارک و بالاخص شب‌های این ماه مبارک شاهد رونق بیشتر سینماها و استقبال مخاطبان باشیم.

مدیرکل دفتر نظارت بر نمایش و عرضه فیلم سازمان سینمایی با بیان این نکته که فضای اکران نوروزی باید به گونه‌ای باشد که اقشار مختلف مردم بتوانند اثر مورد نظر خود را در آن بیابند، خاطرنشان کرد: تعداد محدودی از فیلم‌های فعلی روی پرده که شامل آثاری با مضامین اجتماعی، کودک و نوجوان و کمدی‌ است، چنانچه کف فروش خود را حفظ کنند تا عید فطر روی پرده خواهند بود تا رنگ‌بندی اکران نوروز هم تا حد امکان رعایت شود.

اکران نوروز ۱۴۰۲

اکران نوروز ۱۴۰۲

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=73761

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code