۱۴۰۴۱۴۰۱

یک‌ سینماگر خواستار شد⇐سپاه وارد عرصه شود و کمکی کند به معیشت هنرمندان!

سینماروزان: محسن روزبهانی طراح جلوه‌های ویژه باسابقه سینما با گلایه از کم‌کاری‌های دولتمردان در ارتقای معیشت هنرمندان،  خواستار ورود سپاه پاسداران برای حل مشکل شد.

به گزارش سینماروزان محسن روزبهانی به سینماپرس گفت: در دولت اعتدال فقط عده معدودی از سینماگران و نورچشمی‌ها مرتب کار می‌کردند و اکثریت بیکار بودند!

مدیر جلوه‌های ویژه “دوئل” و “برج مینو” ادامه داد: شاید برخی مدیران سینمایی کرونا را عامل بیکاری سینماگران بدانند در صورتی که این‌طور نیست و قبل از پاندمی کرونا هم وضعیت سینماگران فاجعه‌بار و سرشار از مصیبت بود. بیکاری طی ۸ سال گذشته روز به روز بیشتر‌ گریبان اهالی سینما را گرفت و در این سال‌ها تنها عده معدودی از اهالی سینما بودند که به‌واسطه ارتباطات متعدد با برخی مدیران و نورچشمی‌ها مرتب کار می‌کردند.

روزبهانی گفت: دولت اعتدال طی هشت سال اخیر هرگز به هنر و هنرمند اهمیت نداد؛ امنیت شغلی برای هنرمندان در این سال‌ها هرگز فراهم نشد و تمامی کسانی که مسئولیت اداره عرصه‌های مختلف فرهنگی و هنری را در دست داشتند جز ضربه ‌زدن بر پیکره نیمه‌جان و نحیف این حوزه‌های مهم هیچ کاری انجام ندادند. سینما که رسماً برای آقایان حتی جزو اولویت‌های دهم‌شان هم نبود.

طراح جلوه‌های ویژه “سی و سه روز” و “معراجیها” تصریح کرد: بی‌شک کسانی که به زودی اداره اجرایی کشور را در دست می‌گیرند باید همه عرصه‌های کشور را از بحران نجات دهند که به تبع این اتفاق سینما هم نجات پیدا خواهد کرد.

این پیشکسوت طراحی جلوه‌های ویژه تأکید کرد: مردم ایران اسلامی این روزها اوضاع بدی را تجربه می‌کنند؛ بنده امیدوارم سپاه پاسداران وارد میدان شوند و دیگر اجازه ندهند برخی مسئولان اینچنین عرصه‌های مختلف را به ویرانه بکشانند و کاری برای معیشت سینماگران و هنرمندان بیکار کنند. بی‌تردید با به کار گماردن نیروهای متعهد و متدین است که کشور می‌تواند از این وضعیت وخیم فعلی نجات پیدا کند.

محسن+روزبهانی+متخصص+جلوه‌های+ویژه

محسن+روزبهانی+متخصص+جلوه‌های+ویژه

 

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=64238

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code