۱۱۰۳۱۴۰۲

گمانه‌زنی یک مستندساز درباره جزییات دیدار مهران مدیری با معاون رییس جمهور

سینماروزان: انتشار تصاویری از حضور مهران مدیری بازیگر و کارگردان و مجری تلویزیون نزد محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه و از معاونان رییس جمهور سبب ساز شکل گیری گمانه های فراوانی درباره این دیدار شده است.

به گزارش سینماروزان از جمله این گمانه ها در این جهت شکل گرفته که چون مدیری در چندین برنامه از «دورهمی» به انتقاد از دولت پرداخته بود این دیدار شکل گرفته برای حل سوءتفاهمات و پایان یافتن انتقادات.

هومن ظریف روزنامه نگار و مستندسازی که این روزها مستند پرتره «فرخی یزدی» را روی پرده دارد کوشیده به زعم خود با انتشار پرسشهایی به گمانه زنی درباره دیدار مدیری-نوبخت بپردازد.

از جمله این پرسشها چنین است: آیا معاون روحانی و رییس برنامه و بودجه با مهران مديری درباره معوقه حقوق فرهنگیان رایزنی می کند؟ یا پیگیری مالباختگان بانک …؟ یا معوقه حقوق کنتورخوانان؟ یا معوقه حقوق کارگران معدن …؟ یا شاید هم درباره مسکن مهر؟

دیدار مهران مدیری با محمدباقر نوبخت
دیدار مهران مدیری با محمدباقر نوبخت
image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۸:۲۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=39428

بعدش؟

مطالب مرتبط

4 نظر برای مطلب "گمانه‌زنی یک مستندساز درباره جزییات دیدار مهران مدیری با معاون رییس جمهور"

 1. علی گفت:

  ولی خیلیا سوختن از این دیدار…اینایی که با هر اتفاقی تند میرن و شروع می کنن به فحش دادن حالا نمی دونن چطور گمانه زنی ها و قضاوت های قبلیشون رو جمع کنن.بهشون پیشنهاد می کنم برای جلوگیری از آبروریزی مجدد این دفه دیگه گامنه زنی نکنن.

  • بهنام گفت:

   سوختن نداره…،،،پیچش لحظه ای در جهت چرخ روزگار از مشخصات بارز استاد مدیری بوده و هست

   • علی گفت:

    این از مشخصات بارز افرادی هست که جواب سوال رو نمی دونن که میگن سوال پیچیده ست…پیچ داره…پیچش روزگار…چرخش روزگار…شما هم این مسئله برات حل نشده بهنام جان! گیر دادی به پیچ و چرخ روزگار…هضمش برای شما سخته می فهمم. ولی درستش اینه که وقتی هضم موضوعی براتون سخته به جای اینکه به دروغ بگی مسئله پیچ داره خیلی روراست بگی جواب رو نمی دونم.

  • بهارپارسا گفت:

   آره .ایییییییول

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code