۱۷۰۹۱۴۰۱

گلایه داریوش فرهنگ از دستمزدهای پایین و زیر خط فقر(!!!)عوامل ایرانی فیلم مجیدی!/ شیفتگی خارجی پسندی زیادی بین تهیه کنندگان این کار بود!

سینماژورنال: تازه ترین فیلم مجید مجیدی لقب پرهزینه ترین اثر تاریخ سینمای ایران را به خود اختصاص داده است.
به گزارش سینماژورنال این فیلم با بودجه ای ۱۵۰ میلیارد تومانی تولید شده و چنان که در میان مخاطبان شیوع یافته تیم تولید آن نیز دستمزدهای خوبی گرفته اند.

اما انگار این همه واقعیت نیست چراکه داریوش فرهنگ بازیگر نقش “ابوسفیان” در این فیلم در گفتگو با محمدصادق شایسته در “سینما” گلایه هایی را درباره وضعیت دستمزدهای عوامل ایرانی این کار طرح کرده است.

این کار نه برای داریوش فرهنگ منفعت مالی داشته و نه برای دیگر عوامل
داریوش فرهنگ گفته است بازی در پرهزینه ترین فیلم سینمای ایران برایش منفعت مالی نداشته همان گونه که معتقد است برای دیگر عوامل ایرانی هم منفعت نداشته است و آنها خیلی حیثیتی وار وارد کار شده اند.

شیفتگی خارجی پسندی زیادی بین تهیه کنندگان این کار بود!
فرهنگ می گوید: نه من بلکه تمام عوامل ایرانی این پروژه بزرگ و عظیم مالی، معصوم ترین و مظلوم ترین افراد بودند و متاسفانه شیفتگی خارجی پسندی زیادی بین تهیه کنندگان این کار بود و این یک واقعیت است که نه برای من بلکه برای همکاران ایرانی ام در پروژه، این فیلم یک مساله حیثیتی بود.

دستمزدهای ایرانیها در برابر بودجه عظیم فیلم کاملا زیر خط فقر بود
وی خاطرنشان می سازد: مسائل مالی ایرانیهای این فیلم در برابر بودجه عظیمی که داشت کاملا زیر خط فقر بود. این مساله که اینجا عنوان می کنم در برابر خود مجیدی، تهیه کنندگان و عوامل خارجی هم گفته ام و در آینده دوباره تکرار می کنم. این سنت تحت تاثیر خارجیها قرار گرفتن را باید از خودمان دور کنیم.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴ - ۵:۰۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=12105

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "گلایه داریوش فرهنگ از دستمزدهای پایین و زیر خط فقر(!!!)عوامل ایرانی فیلم مجیدی!/ شیفتگی خارجی پسندی زیادی بین تهیه کنندگان این کار بود!"

  1. علی گفت:

    وقتی تعلیم دهنده اسب سواری از ایتالیا میاد، طبیعیه که بودجه برای پرداخت متناسب و درخور عوامل داخلی باقی نمی مونه.

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code