۲۵۰۵۱۴۰۱

گلایه خواننده لس‌آنجلسی از “حکایت عاشقی” بهرام رادان!+عکس

سینماژورنال: تازه ترین محصول سینمایی آماده اکران بهرام رادان “حکایت عاشقی” نام دارد؛ فیلمی به کارگردانی احمد رمضان زاده که داستانی عاشقانه حول یک فاجعه تاریخی را به تصویر می کشد.

به گزارش سینماژورنال “حکایت عاشقی” بنا بود هفته پیش روی پرده برود اما به دلیل آنچه تراکم اکران نامیده شد جلوی نمایش‌اش گرفته شد(اینجا را بخوانید) و در جلسه این هفته شورا هم تعیین تاریخ زمان اکران آن به هفته آینده موکول شد.(اینجا را بخوانید)

چرا عنوان فیلمتان شبیه عنوان آلبوم من است؟

جالب است که هنور فیلم اکران نشده و روی پرده نرفته است اما شنیده شده که مسعود ف. یکی از ترانه سرایان و خوانندگان لس آنجلسی با حضور در یکی از شبکه های فارسی زبان به گلایه از این فیلم پرداخت.

گلایه این چهره از عنوان فیلم است؛ ایشان از این گله کرده که چرا با استفاده از عنوانی که یادآور یکی از آلبومهای او بوده یک درام عاشقانه ساخته شده است!!!

مسعود ف. سه سال قبل آلبومی به نام “حکایت عاشقی‌ها” را منتشر کرده بود و حالا به خاطر شباهت میان نام آلبومش و فیلم تازه رادان به گله گذاری پرداخته است.

گلایه ای که محلی از اعراب ندارد

البته که این گلایه چندان نمی تواند محلی از اعراب داشته باشد بخصوص که نام فیلم “حکایت عاشقی” است و نام آلبوم ایشان “حکایت عاشقی‌ها”. این را هم باید در نظر داشت که حتی به لحاظ واژگانی هم نام آلبوم ایشان نادرست است چون منطبق بر دستور زبان فارسی در ترکیب اضافی، نمی‌توان مضاف‌الیه را جمع بست!

“حکایت عاشقی” که به تهیه کنندگی مسعود جعفری جوزانی تولید شده است به جز رادان از حضور بازیگرانی چون شیلان رحمانی، قطب‌الدین صادقی، بهمن زرین پور و شوآن عطوف سود می‌برد.

حکایت عاشقی
بهرام رادان و شیلان رحمانی در نمایی از “حکایت عاشقی”
image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=13936

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "گلایه خواننده لس‌آنجلسی از “حکایت عاشقی” بهرام رادان!+عکس"

  1. غفاری گفت:

    اخه اقای مسعود فردمنش چه ربطی داره عزیزدل برادر
    اصلا اسم فیلم که چیز دیگه است
    ربطی به اسم البوم شما ندارد

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code