۰۷۱۱۱۴۰۱

امتداد پیروزی آقازادگان؟⇐مسعود کیمیایی: درگیری با تهیه‌کننده «قاتل اهلی»، حل شد/صحنه‌های باقیمانده را با حضور پولاد می‌گیریم!

سینماروزان: گویا درگیری ایجاد شده میان مسعود کیمیایی و تهیه کننده فیلم تازه اش «قاتل اهلی» با حکمیت خانه سینما حل شده است.

به گزارش سینماروزان این درگیری که مبنای آن افزایش سکانسهای پولاد بود در شرایطی خاتمه یافته که کیمیایی در گفتگو با «شرق» ادعا کرده که باید صحنه های باقیمانده که گویا آقازاده شان پولاد هم رکن اساسی این صحنه ها هستند هرچه زودتر فیلمبرداری شود.

شمول گفته های کیمیایی را با ذکر این توضیح بخوانید که این روزها در فضاهای مجازی و حقیقی کم نیستند مخاطبانی که کل ماجرای درگیری را دعوایی زرگری برای بالا بردن حواشی پیرامون فیلم دانسته اند:

من اهل دعوا نیستم

 از کسی شکایت نکردم. من اهل شکایت نیستم. من اهل دعوا نیستم. دعوا خوب نیست. درست این است که بگوییم من به خانه سینما رجوع کردم. موضوع هم دوستانه و کدخدامنشی حل شد. دوستان در خانه سینما مسائل را بررسی کردند و در نتیجه منجر به این شد که صحنه‌های باقی‌مانده را فیلم‌برداری کنیم.

مسائل دوستانه پیش رفت

مسائل دوستانه پیش رفت. آقای لشکری‌قوچانی هم قرار است دوباره وسایل را اجاره کنند تا صحنه‌های دوتا از لوکیشن‌های واقع در تهران و پلان‌های مربوط به پاساژ را فیلم‌برداری کنند. امیدوارم زودتر هم این صحنه‌ها گرفته و فیلم به دبیرخانه جشنواره سپرده شود.

صحنه های پولاد و… باقی مانده

صحنه‌های آقای پرستویی به پایان رسیده و فقط برخی از صحنه‌های مربوط به بازیگران جوان فیلم همچون پگاه آهنگرانی، ‌پولاد کیمیایی و امیر جدیدی باقی مانده است.

دیگر «قاتل اهلی» زخمی نیست

دیگر «قاتل اهلی» زخمی نیست. داریم او را پانسمان می‌کنیم!

«قاتل اهلی» سیاسی نیست

من فیلم خودم را ساختم. نه، «قاتل اهلی» سیاسی نیست… حتی من شنیدم خیلی‌ها می‌گویند این فیلم تند است و به بسیاری از شخصیت‌های سیاسی پرداخته است؛ درصورتی‌که این‌طور نیست.

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=33167

بعدش؟

مطالب مرتبط

4 نظر برای مطلب "امتداد پیروزی آقازادگان؟⇐مسعود کیمیایی: درگیری با تهیه‌کننده «قاتل اهلی»، حل شد/صحنه‌های باقیمانده را با حضور پولاد می‌گیریم!"

 1. لاله گفت:

  من که فکر میکنم درست میگید
  کلش یه دعوای زرگری و الکی بوده واس تبلیغ فیلم
  کیمیایی تموم شده
  مگر اینکه این طوری بیاد بالاا

 2. Faraakh az khaani گفت:

  خوب، خیال جناب کهنه کار همیشه معترض راحت شد، ببینیم حالا چه بهانه و اعتراضی برای شکست فیلمش میاورد!
  “نه، این فیلم را نگذاشتند اونجوری که میخواستم بسازم، زمان کم بود و مجبور بودیم فیلم را تحویل بدهیم ..”
  ایشان معترض به دنیا آمده و معترض از دنیا میرود، یا بهتر بگوئیم، طلبکار به دنیا آماده و طلبکار از دنیا میرود ..
  عبارت بسیار لوس ایشان مدام تکرار میشود “این فیلم زخمی شده..”
  اقای کارگردان، اقای بازیگر،… اشکالی هم ندارد، که این سالخوردگان دلشان به چیزی خوش باشد !
  جناب، شما کارگردان خوبی‌ هستید، مردم قدرناشناسند. لطفا یک کمی‌ پیانو برای ما بزنید ..

 3. کابوکی گفت:

  این آقا زادگان کیا هستند؟ طبق اخبار خودتان فقط صحبت از یک آقازاده بود!

 4. رز گفت:

  میگه اهل دعوا نیستم، آره اصلا” !! فقط کافیه یکی بهش بگه بالای چشمت ابرو! طالبی نژاد توی کتاب خاطراتش تعریف کرده که چطور توی دفتر مجله فیلم بت حضور گلمکانی و چند نفر دیگه کیمیایی هرچه دلش خواسته بهش گفته

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code