۰۷۱۱۱۴۰۱

«گشت۲» ۱۵ میلیارد را رد کرد و «خوب بد جلف» را پشت سر گذاشت/«نقطه کور» دو روزه فقط در تهران ۵۰ میلیونی شد/«سه بیگانه» بدون تیزر تلویزیونی ۲ میلیارد را رد کرد/«امتحان نهایی» در آستانه ۲۰۰ میلیون فروش+آمار کامل فروش

سینماروزان: بالاخره و بعد از اتمام شش هفته از اکران «گشت۲» این فیلم توانست دیگر کمدی اکران نوروز یعنی «خوب بد جلف» را پشت سر گذارد و به صدرنشین جدول فروش بدل شود.

به گزارش سینماروزان «سه بیگانه» هم علیرغم محدودیتهای تبلیغی رقم ۳ میلیارد فروش را رد کرد و فیلم ۳ارگانی «ماجرای نیمروز» نیز به کمک حجم بالای تبلیغاتی تلویزیونی-محیطی فروش خود را از ۳٫۵ میلیارد عبور داد.

شکست خوردگان اکران نوروز همچنان دو فیلم «آباجان» و «یک روز بخصوص» هستند که علیرغم تبلیغات تلویزیونی فراوان به سختی و بعد از یک ماه و نیم رقم فروش خود را از ۱ میلیارد عبور دادند.

در میان آثار اکران دوم نوروز «امتحان نهایی» که در گروه آزاد روی پرده رفته به لطف حضور شهاب حسینی در آستانه فروش ۲۰۰ میلیون بعد از یک هفته اکران است. ملودرام «نقطه کور» در دو روز ابتدایی خود و فقط در تهران ۵۰ میلیون فروخته است. «تیک آف»  هم در دو روز ۶۵ میلیونی فروش داشته است.

آمار کامل فروش تا ابتداي جمعه هشتم اردیبهشت ۱۳۹۶ به شرح زير است:

(تمام ارقام به تومان است)

–گشت(۲) ۱۵ میلیارد و ۳۳۰ میلیون(۴۴روز)

–خوب بد جلف ۱۵ میلیارد و ۲۵۰ میلیون(۷۲روز)

–ماجرای نیمروز  ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون(۴۴روز)

–سه بیگانه ۲ میلیارد و ۵۰ میلیون(۵۱روز)

–مبارک  ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون(۷۳روز)

–آباجان ۱ میلیارد و ۳۴۰ میلیون(۴۴روز)

–یک روز بخصوص ۱ میلیارد و ۱۸۰ میلیون(۴۴روز)

–امتحان نهایی ۱۷۰ میلیون(۹روز)

–تیک آف ۶۵ میلیون (۲روز)

–نقطه کور ۵۰ میلیون(۲روز)

 

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۵۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=37454

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code